Pakri tantsumaja

Tantsumajas õpetavad tantse ja musitseerivad pakrilased Manfred Strickman, Endel Enggrön ning Nils Sjölund (viimane Pakril sündinud eestlane) ja Gun Pella.

  Aeg: 17. veebruar kell 19.00 Koht: Pärimusmuusika Aida suur saal (Tasuja pst 6, Viljandi)   Pilet: 4 € / 3 €. Alla 12-aastased lapsed tasuta. Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele. Grupipilet: 3€ (Grupi soodushind kehtib kui piletite arv on vähemalt 8)   Lisateave: www.folk.ee Viljandi tantsumaja Tantsumajas õpetavad tantse ja musitseerivad pakrilased Manfred Strickman, Endel Enggrön ning Nils Sjölund (viimane Pakril sündinud eestlane) ja Gun Pella. While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Pakri tantsumaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Tantsumajas õpetavad tantse ja musitseerivad pakrilased Manfred Strickman, Endel Enggrön ning Nils Sjölund (viimane Pakril sündinud eestlane) ja Gun Pella.

 

Aeg: 17. veebruar kell 19.00
Koht: Pärimusmuusika Aida suur saal (Tasuja pst 6, Viljandi)

 
Pilet: 4 € / 3 €. Alla 12-aastased lapsed tasuta. Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele. Grupipilet: 3€ (Grupi soodushind kehtib kui piletite arv on vähemalt 8)

 

Lisateave:

www.folk.ee

Viljandi tantsumaja

Pakri tantsumaja Tantsumajas õpetavad tantse ja musitseerivad pakrilased Manfred Strickman, Endel Enggrön ning Nils Sjölund (viimane Pakril sündinud eestlane) ja Gun Pella.
While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles If I Googled about web hosting best companies then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. They are competent and concerned about best website hosting companies regain araweb.co.uk provides top uk web hosting new knowledge about web hosting in the UK companies is cool, specially if servers finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting in UK companies with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |