PäriMusi päälinnas päral

Peaaegu nädalajagu on PäriMusi kutsunud kõiki kokku Eesti rahvalaulu sõnadega: „Lähme linna laulemaie, Talinasse tantsimaie!“ Nüüd on see päev käes, mil päritud laulud, tantsud ja pillilood on jõudnud mere äärde – päälinna, olles osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 kavast.

  „Teatavasti on paljude tallinlaste juured üle Eestimaa laiali, mistõttu on just PäriMusil suurepärane võimalus näha ja kuulda oma esivanemate pärimusi,“ selgitab PäriMusi programmijuht Ene Lukka-Jegikjan.   Ligi 400 lauljat, tantsijat ja pillimeest on täna, 6.augustil alates kella 12-st Raekoja platsil, et üheskoos maha pidada üks mõnus PäriMusi pidu. Tulge kogu perega, sest kontsert pakub avastamisväärset igas vanuses külastajale!   Peaaegu nädalajagu on PäriMusi kutsunud kõiki kokku Eesti rahvalaulu sõnadega: „Lähme linna laulemaie, Talinasse tantsimaie!“ Nüüd on see päev käes, mil päritud laulud, tantsud ja pillilood on jõudnud mere äärde – päälinna, olles osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 kavast. I really enjoyed reading of what is the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms.
PäriMusi päälinnas päral
Peaaegu nädalajagu on PäriMusi kutsunud kõiki kokku Eesti rahvalaulu sõnadega: „Lähme linna laulemaie, Talinasse tantsimaie!“ Nüüd on see päev käes, mil päritud laulud, tantsud ja pillilood on jõudnud mere äärde – päälinna, olles osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 kavast.

 

„Teatavasti on paljude tallinlaste juured üle Eestimaa laiali, mistõttu on just PäriMusil suurepärane võimalus näha ja kuulda oma esivanemate pärimusi,“ selgitab PäriMusi programmijuht Ene Lukka-Jegikjan.

 

Ligi 400 lauljat, tantsijat ja pillimeest on täna, 6.augustil alates kella 12-st Raekoja platsil, et üheskoos maha pidada üks mõnus PäriMusi pidu. Tulge kogu perega, sest kontsert pakub avastamisväärset igas vanuses külastajale!

 

PäriMusi päälinnas päral Peaaegu nädalajagu on PäriMusi kutsunud kõiki kokku Eesti rahvalaulu sõnadega: „Lähme linna laulemaie, Talinasse tantsimaie!“ Nüüd on see päev käes, mil päritud laulud, tantsud ja pillilood on jõudnud mere äärde – päälinna, olles osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 kavast.
I really enjoyed reading of what is the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. We found out that company capable of web hosting best companies is worth of mentioning and therefore we publish link here. Therefore I included about which web hosting is best learn best web hosting companies UK sure bet, I believe that hosting web top companies proves results in short time for long time benefits. Take servers after reading this article, I know much better website hosting companies best and may suggest ideas about best hosting website companies even to my friends. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |