PäriMusi täidab vanalinna südame pärimuskultuuriga

Sellel laupäeval, 6. augustil toimub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi raames pärimuskultuuri päev PäriMusi, mis tutvustab Eestimaa erinevate piirkondade ja rahvusvähemuste pärimusi.

  Kogu päeva kestval kontserdil esinevad kihnlased, saarlased, hiidlased, muhulased, võrokesed, virulased, tartumaalased, mulgid, pärnumaalased, aga ka Eestis elavad teised rahvused, nagu ukrainlased, tšuvašid, usbekid, ingerisoomlased ja baškiirid. Külalisena osaleb soome tantsurühm PRO tänavusest teisest Euroopa kultuuripealinnast Turust.   Kuna pärimuskultuur ei ole ainult minevikuline nähtus, vaid osa meie igapäevaelust, võib iga külastaja avastada, et ka tema on pärimuse kandja.   PäriMusi avatakse 6. augustil kell 12 Raekoja platsil. Sellele järgneb päev täis muusikat, tantsu ja silmailu. Päeva lõppedes kutsuvad eesti Leigarid ja soome PRO rahvast ühisesse tantsuringi.   Tehkem nagu ütleb Eesti rahvalaul:   Lähme linna laulemaie, Talinasse tantsimaie! Sellel laupäeval, 6. augustil toimub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi raames pärimuskultuuri päev PäriMusi, mis tutvustab Eestimaa erinevate piirkondade ja rahvusvähemuste pärimusi. I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing web hosting best companies and doing what they promise,
PäriMusi täidab vanalinna südame pärimuskultuuriga
Sellel laupäeval, 6. augustil toimub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi raames pärimuskultuuri päev PäriMusi, mis tutvustab Eestimaa erinevate piirkondade ja rahvusvähemuste pärimusi.

 

Kogu päeva kestval kontserdil esinevad kihnlased, saarlased, hiidlased, muhulased, võrokesed, virulased, tartumaalased, mulgid, pärnumaalased, aga ka Eestis elavad teised rahvused, nagu ukrainlased, tšuvašid, usbekid, ingerisoomlased ja baškiirid. Külalisena osaleb soome tantsurühm PRO tänavusest teisest Euroopa kultuuripealinnast Turust.

 

Kuna pärimuskultuur ei ole ainult minevikuline nähtus, vaid osa meie igapäevaelust, võib iga külastaja avastada, et ka tema on pärimuse kandja.

 

PäriMusi avatakse 6. augustil kell 12 Raekoja platsil. Sellele järgneb päev täis muusikat, tantsu ja silmailu. Päeva lõppedes kutsuvad eesti Leigarid ja soome PRO rahvast ühisesse tantsuringi.

 

Tehkem nagu ütleb Eesti rahvalaul:

 

Lähme linna laulemaie,

Talinasse tantsimaie!

PäriMusi täidab vanalinna südame pärimuskultuuriga Sellel laupäeval, 6. augustil toimub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi raames pärimuskultuuri päev PäriMusi, mis tutvustab Eestimaa erinevate piirkondade ja rahvusvähemuste pärimusi.
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing web hosting best companies and doing what they promise, This is the fact, that there are exellent web companies hosting top available, but they are hard to find at first place. Therefore I included about web top hosting companies on top quality for hosting web in UK, this is araweb.co.uk new knowledge about hosting web top companies is cool, specially if funny part is mostly for long time use. I used best website hosting companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |