Pärimuskultuuri fond

Pärimuskultuuri fond

 

16. novembril 2000. aastal asutas Eesti Folkloorinõukogu Eesti Rahvuskultuuri Fondi juurde Pärimuskultuuri Fondi, eesmärgiga toetada rahvusliku kultuuripärandi järjepidevuse hoidmist ja edasikandmist ning juhtimaks avalikkuse tähelepanu traditsioonilise kultuuri kaitse vajadusele. 

Fondi loomise idee pärineb UNESCO programmist "Rahvuslikud elavad aarded", milles märgitakse, et kõige tulemuslikumaks vormiks kultuuripärandi kaitsel on pärimuskultuuri kandjate avalik tunnustamine. 
Pärimuskultuuri rahaline auhind omistatakse isikutele või isikute grupile sihipärase ja tulemusliku loomingulise, pedagoogilise, teaduslik-populariseeriva või organisatoorse tegevuse eest folklooripärandi järjepidevuse hoidmisel ja edasikandmisel tulevastele põlvedele kas elava paikkondliku traditsioonina või sekundaartraditsioonina selle erinevates vormides. 

Vabatahtlikke annetusi pärimuskultuuri toetuseks saab teha järgmiste andmetega:


Saaja: Eesti Rahvuskultuuri Fond

Konto nr: EE672200221001101347

Selgitus: Annetus pärimuskultuuri stipendiumiks

Pärimuskultuuri fond
Solid reading about best hosting web companies helped to make more educated choice. I found deductively, that which is the best web hosting companies is the foundation for website. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about top web hosting companies, get a line UK web hosting reviews are best in araweb.co.uk website new knowledge about web top hosting companies is cool, specially if top service which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |