Pärimuskultuuri spetsialisti kutse andmine

Kutse taotlemise järgmine tähtaeg on 30. november 2017

  Pärimuskultuuri spetsialisti kutse andja on Eesti Folkloorinõukogu (alus: SA Kutsekoja Kultuuri Kutsenõukogu otsus nr 2, 18. mai 2016).   Kutse andmisel on partneriks Kutsekvalifikatsiooni Sihtasutus "Kutsekoda" - www.kutsekoda.ee. Vaata ka kutseregistrit ja kutsetunnistuste saamise infot.   Pärimuskultuuri spetsialist toetab ja suunab oma tegevusega isiksuse terviklikku arengut ning aitab kindlustada vaimse ja materiaalse kultuuripärandi säilimist ja järjepidevust. Töötamisel õpetajana peab pärimuskultuuri spetsialist läbima seaduses nõutud pedagoogilise täienduskoolituse.   Pärimuskultuuri spetsialist töötab haridus- või kultuuriasutuses, kohalikus omavalitsuses, kodanikeühendustes, ettevõtluses jm. Enamlevinud ametinimetusteks on õpetaja, ringijuht, muusik, tantsuspetsialist, pillimeister, käsitöömeister, jutuvestja, kultuurikorraldaja, rahvakultuurispetsialist, koolitusjuht.   Selle aasta taotlusvoor on avatud!   Kutse taotlemise järgmine tähtaeg on 30. november 2017 If I Googled about best web hosting companies then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Pärimuskultuuri spetsialisti kutse andmine
Kutse taotlemise järgmine tähtaeg on 30. november 2017

 

Pärimuskultuuri spetsialisti kutse andja on Eesti Folkloorinõukogu (alus: SA Kutsekoja Kultuuri Kutsenõukogu otsus nr 2, 18. mai 2016).

 

Kutse andmisel on partneriks Kutsekvalifikatsiooni Sihtasutus "Kutsekoda" - www.kutsekoda.ee. Vaata ka kutseregistrit ja kutsetunnistuste saamise infot.

 

Pärimuskultuuri spetsialist toetab ja suunab oma tegevusega isiksuse terviklikku arengut ning aitab kindlustada vaimse ja materiaalse kultuuripärandi säilimist ja järjepidevust. Töötamisel õpetajana peab pärimuskultuuri spetsialist läbima seaduses nõutud pedagoogilise täienduskoolituse.

 

Pärimuskultuuri spetsialist töötab haridus- või kultuuriasutuses, kohalikus omavalitsuses, kodanikeühendustes, ettevõtluses jm. Enamlevinud ametinimetusteks on õpetaja, ringijuht, muusik, tantsuspetsialist, pillimeister, käsitöömeister, jutuvestja, kultuurikorraldaja, rahvakultuurispetsialist, koolitusjuht.

 

Selle aasta taotlusvoor on avatud!

 

Pärimuskultuuri spetsialisti kutse andmine Kutse taotlemise järgmine tähtaeg on 30. november 2017
If I Googled about best web hosting companies then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. We found out that company capable of web hosting best companies is worth of mentioning and therefore we publish link here. I am confident about their ideas. Find top notch page of web top hosting companies discover araweb.co.uk has good hosting article base because I understand now the best website hosting much better and clear system that is why I prefer competent best web hosting website and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |