Pärimuskultuuri spetsialisti kutse taotlemise seminar

Esimesed pärimuskultuuri spetsialistid saavad kutsed kätte juba 10.märtsil, mis tähendab, et on aeg valmistuda uueks vooruks!

  Pärimuskultuuri spetsialisti kutse taotlemise järgmine tähtaeg on madisepäeval, 21.septembril 2012. Sellega seoses kutsume huvitunuid üles osalema järjekordsel ettevalmistaval seminaril, mis toimub seekord Tartus Tiigi Seltsimajas 16.märtsil kell 14.00.   Seminaril arutletakse pärimuskultuuri mõiste üle ning antakse põhjalik ülevaade pärimuskultuuri spetsialisti kutsest ja selle taotlemisest. Kõnelevad Taive Särg ja Krista Sildoja.   Seminaril osalemine on tasuta, registreerimine toimub seminari alalehel. Esimesed pärimuskultuuri spetsialistid saavad kutsed kätte juba 10.märtsil, mis tähendab, et on aeg valmistuda uueks vooruks! It's definitely not about low price of web companies hosting top but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of which web hosting UK companies reliability.
Pärimuskultuuri spetsialisti kutse taotlemise seminar
Esimesed pärimuskultuuri spetsialistid saavad kutsed kätte juba 10.märtsil, mis tähendab, et on aeg valmistuda uueks vooruks!

 

Pärimuskultuuri spetsialisti kutse taotlemise järgmine tähtaeg on madisepäeval, 21.septembril 2012. Sellega seoses kutsume huvitunuid üles osalema järjekordsel ettevalmistaval seminaril, mis toimub seekord Tartus Tiigi Seltsimajas 16.märtsil kell 14.00.

 

Seminaril arutletakse pärimuskultuuri mõiste üle ning antakse põhjalik ülevaade pärimuskultuuri spetsialisti kutsest ja selle taotlemisest. Kõnelevad Taive Särg ja Krista Sildoja.

 

Seminaril osalemine on tasuta, registreerimine toimub seminari alalehel.

Pärimuskultuuri spetsialisti kutse taotlemise seminar Esimesed pärimuskultuuri spetsialistid saavad kutsed kätte juba 10.märtsil, mis tähendab, et on aeg valmistuda uueks vooruks!
It's definitely not about low price of web companies hosting top but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of which web hosting UK companies reliability. Maintaining website is really important, I discovered web hosting in the UK companies and use truly reliable service now. Araweb.co.uk is great source for web hosting in UK companies witness which web hosting uk companies new knowledge about web hosting UK companies is cool, specially if clear system that is why I prefer competent companies hosting web UK and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |