Pärimuslaager "Saame kodus kokku" 2012

Pärimuslaagri eesmärk on tekitada lastes huvi ja austust rahvuslike väärtuste, oma identiteedi vastu, mõtestada meie omi kombeid ja tavasid.

  Millal? 15.-18.august 2012 Kus? Endla talus (Koppelmaa, Saue vald) Kellele? väljaspool Eestit elavaile ja Saue lastele (vanuses 8-13 eluaastat) Õpetajad: Mari Tomp, Veronika Kivisilla, Tarmo Kivisilla Laagris õpitakse Eesti tantse ja laule, tutvutakse regivärsi ja rahvamängudega. Räägitakse rahvarõivastest, nende sümboolikast ja kandmisest. Just pärimuslike tantsude-mängude kaudu avanevad paljud seni teadmata põnevad tahud meie emakeelest, kultuurist, tavadest, omapärast ja väärtustest. Kogu tegevus toimub eesti keeles, keeletuge vajavatele on abilised.   Laste tegevus saab piduliku lõpu esinemisega Vanamõisa suurel suvepeol 18.augustil 2012.   Laagris osalemise tasu on: 80 eurot (ööbimisega) 40 eurot (ööbimisete) Lisainfo: MTÜ Pärimus ja loovus  Mari Tomp es1 = 'mailto:mari@sol'; es2 = 'emio.ee'; ts1 = 'mari@solemi '; ts2 = '1;.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');mari[No SpaM]@solemio.ee +372 55 578 788 Saame kodus kokku Pärimuslaagri eesmärk on tekitada lastes huvi ja austust rahvuslike väärtuste, oma identiteedi vastu, mõtestada meie omi kombeid ja tavasid. First impression was that they offer fair-minded quality best web hosting companies without bells and whistles.
Pärimuslaager "Saame kodus kokku" 2012
Mari Tomp
Pärimuslaagri eesmärk on tekitada lastes huvi ja austust rahvuslike väärtuste, oma identiteedi vastu, mõtestada meie omi kombeid ja tavasid.

 

Millal? 15.-18.august 2012

Kus? Endla talus (Koppelmaa, Saue vald)

Kellele? väljaspool Eestit elavaile ja Saue lastele (vanuses 8-13 eluaastat)

Õpetajad: Mari Tomp, Veronika Kivisilla, Tarmo Kivisilla


Laagris õpitakse Eesti tantse ja laule, tutvutakse regivärsi ja rahvamängudega. Räägitakse rahvarõivastest, nende sümboolikast ja kandmisest. Just pärimuslike tantsude-mängude kaudu avanevad paljud seni teadmata põnevad tahud meie emakeelest, kultuurist, tavadest, omapärast ja väärtustest.

Kogu tegevus toimub eesti keeles, keeletuge vajavatele on abilised.

 

Laste tegevus saab piduliku lõpu esinemisega Vanamõisa suurel suvepeol
18.augustil 2012.

 

Laagris osalemise tasu on:

  • 80 eurot (ööbimisega)
  • 40 eurot (ööbimisete)

Lisainfo:

MTÜ Pärimus ja loovus

 Mari Tomp

+372 55 578 788

Saame kodus kokku

Pärimuslaager "Saame kodus kokku" 2012 Pärimuslaagri eesmärk on tekitada lastes huvi ja austust rahvuslike väärtuste, oma identiteedi vastu, mõtestada meie omi kombeid ja tavasid.
First impression was that they offer fair-minded quality best web hosting companies without bells and whistles. I really enjoyed reading of top web hosting companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. They are competent and concerned about website hosting companies best learn top UK companies web hosting because I understand now best web hosting website much better and position is really strong and they know well what is really important and well structured presentation about web hosting UK companies which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |