Pärimuspäevad Väike-Maarja muuseumis

Pärimuspäevad algklasside lastele on Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu all tegutseva CIOFF® Eesti Noortekoja poolt elluviidav koolitusprogramm, mis on suunatud algklasside lastele.

  Pärimuspäevade eesmärgiks on tutvustada lastele eestlaste pärimuskultuuri, kuid teha seda tavapärasest koolitunnist vabamas ja põnevamas vormis. Mängude, laulude, juturingide ja käelise tegevuse kaudu luuakse ettekujutus meie esivanemate elu-olust, selgitatakse uskumuste tagamaid, luuakse paralleele mineviku, oleviku ja tuleviku vahel ning räägitakse eestlaseks olemisest ja selle tähtsusest.   Selleks, et jõuaksime olukorda, kus lapsed on oma igapäeva elus aktiivsed pärimuse kandjad ning nende pärimuskultuurialased teadmised on osa eesti laste „päristeadmistest“, jätkab CIOFF® Eesti Noortekoda ettevõtmisega juba neljandat aastat. Sel korral on toimumiskohaks valitud Väike-Maarja muuseum ning osavõtjateks lapsed Väike-Maarja ning Tamsalu Gümnaasiumist.   Pärimuspäevi toetavad: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus, Hasartmängumaksu nõukogu ja Räpina Paberivabrik.   Lisateave: Kaia Kärner CIOFF® Eesti Noortekoja juhatuse esimees es1 = 'mailto:kaia.k'; es2 = 'arner@tlu.ee'; ts1 = 'kaia.karner'; ts2 = '0;tlu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');kaia[No SpaM].karner@tlu.ee Pärimuspäevad Pärimuspäevad algklasside lastele on Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu all tegutseva CIOFF® Eesti Noortekoja poolt elluviidav koolitusprogramm, mis on suunatud algklasside lastele. Decent technical systems are crucial in best hosting web companies and capable support is extremely important too.
Pärimuspäevad Väike-Maarja muuseumis
Pärimuspäevad algklasside lastele on Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu all tegutseva CIOFF® Eesti Noortekoja poolt elluviidav koolitusprogramm, mis on suunatud algklasside lastele.

 

Pärimuspäevade eesmärgiks on tutvustada lastele eestlaste pärimuskultuuri, kuid teha seda tavapärasest koolitunnist vabamas ja põnevamas vormis. Mängude, laulude, juturingide ja käelise tegevuse kaudu luuakse ettekujutus meie esivanemate elu-olust, selgitatakse uskumuste tagamaid, luuakse paralleele mineviku, oleviku ja tuleviku vahel ning räägitakse eestlaseks olemisest ja selle tähtsusest.

 

Selleks, et jõuaksime olukorda, kus lapsed on oma igapäeva elus aktiivsed pärimuse kandjad ning nende pärimuskultuurialased teadmised on osa eesti laste „päristeadmistest“, jätkab CIOFF® Eesti Noortekoda ettevõtmisega juba neljandat aastat. Sel korral on toimumiskohaks valitud Väike-Maarja muuseum ning osavõtjateks lapsed Väike-Maarja ning Tamsalu Gümnaasiumist.

 

Pärimuspäevi toetavad: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus, Hasartmängumaksu nõukogu ja Räpina Paberivabrik.

 

Lisateave:

Kaia Kärner

CIOFF® Eesti Noortekoja juhatuse esimees

Pärimuspäevad

Pärimuspäevad Väike-Maarja muuseumis Pärimuspäevad algklasside lastele on Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu all tegutseva CIOFF® Eesti Noortekoja poolt elluviidav koolitusprogramm, mis on suunatud algklasside lastele.
Decent technical systems are crucial in best hosting web companies and capable support is extremely important too. Probably because they tell complex ideas of which is the best web hosting companies in really simple terms, it is definitely worth of reading. Sweet knowledge about hosting web top companies at best web hosting site because they offer reliable services, I experienced hosting UK web companies and am convinced of their quality operator so their well-balanced approach to companies web hosting services is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |