Päritud oskuste seminar Viljandis

Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakond korraldab 20. novembril 2013. aastal Viljandis pärandiaasta raames pärandoskuste uurimisele pühendatud seminari Päritud oskused. Visuaalse dokumenteerimise võimalused.

  On selge, et parim viis oskuste omandamiseks ja edasiandmiseks on töötamine koos meistriga. Kui palju ja millisel viisil on aga tehnilisi protsesse võimalik visuaalselt dokumenteerida nii, et nendest saaks aimu teised meistrid ja uurijad? See on valdkond, millesse süvenemise vajadust on tajunud nii vaimse kultuuripärandi hoidjad, õpetajad ja kui ka meistrid. Konverents avab oskuste visuaalse dokumenteerimisega seotud küsimusteringi ja kaardistab seniste praktikate näitel võimalikke arendussuundi.    Täpsem kava ja registreerimine akadeemia kodulehel: http://www.kultuur.ut.ee/et/rahvuslik/sundmused Päritud oskuste seminar Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakond korraldab 20. novembril 2013. aastal Viljandis pärandiaasta raames pärandoskuste uurimisele pühendatud seminari Päritud oskused. Visuaalse dokumenteerimise võimalused. Knowing background details of which web hosting is best helps to find state-of-the-art service with affordable expenses.
Päritud oskuste seminar Viljandis
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakond korraldab 20. novembril 2013. aastal Viljandis pärandiaasta raames pärandoskuste uurimisele pühendatud seminari Päritud oskused. Visuaalse dokumenteerimise võimalused.

 

On selge, et parim viis oskuste omandamiseks ja edasiandmiseks on töötamine koos meistriga. Kui palju ja millisel viisil on aga tehnilisi protsesse võimalik visuaalselt dokumenteerida nii, et nendest saaks aimu teised meistrid ja uurijad? See on valdkond, millesse süvenemise vajadust on tajunud nii vaimse kultuuripärandi hoidjad, õpetajad ja kui ka meistrid. Konverents avab oskuste visuaalse dokumenteerimisega seotud küsimusteringi ja kaardistab seniste praktikate näitel võimalikke arendussuundi. 

 

Täpsem kava ja registreerimine akadeemia kodulehel:

http://www.kultuur.ut.ee/et/rahvuslik/sundmused


Päritud oskuste seminar

Päritud oskuste seminar Viljandis Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakond korraldab 20. novembril 2013. aastal Viljandis pärandiaasta raames pärandoskuste uurimisele pühendatud seminari Päritud oskused. Visuaalse dokumenteerimise võimalused.
Knowing background details of which web hosting is best helps to find state-of-the-art service with affordable expenses. This is the fact, that there are exellent the best web hosting companies available, but they are hard to find at first place. They offer safe environment for top web hosting companies, full info Hosting by araweb.co.uk because they offer reliable services, I experienced web companies hosting top and am convinced of their quality well balanced which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |