Pärnumaa rahvalaulu kursus

Katsume, katsume, kasuõed, kas mede hääled sündvad ühte, mede hääled ja mede meeled ja mede sündivad südamed? (Pärnu)

  Aeg: 6.-7. oktoober 2012 ja 13.-14. oktoober 2012 Koht: Maarja-Magdaleena Gild (Uus tn 5, Pärnu) Sihtrühm: Folkloorirühmades osalejad, ringi- ja rühmajuhid, õpetajad, tantsijad, muusikud jt oma laulu huvilised mehed ning naised.   Õpetab ja juhendab Mari Sarv.   Eesmärgiks on õppida tundma ja laulma oma kandi traditsioonilisi rahvalaule, leida endale oma isikupärane ja sobiv lauluvaramu. Rahvalaulu koolitus on abiks  2013. aasta rahvusvahelisel folkloorifestivalil Baltica osalemisel.   Kursusel osalemine tasuta, toetab Eesti Kultuurkapital. Pärnumaa rahvalaulu kursus Pärnumaa rahvalaulu kursus Katsume, katsume, kasuõed, kas mede hääled sündvad ühte, mede hääled ja mede meeled ja mede sündivad südamed? (Pärnu) Don't let design issues cover the fact, that best web hosting companies is important for maintaining your website.
Pärnumaa rahvalaulu kursus

Katsume, katsume, kasuõed,
kas mede hääled sündvad ühte,
mede hääled ja mede meeled
ja mede sündivad südamed?
(Pärnu)

 

Aeg: 6.-7. oktoober 2012 ja 13.-14. oktoober 2012

Koht: Maarja-Magdaleena Gild (Uus tn 5, Pärnu)

Sihtrühm: Folkloorirühmades osalejad, ringi- ja rühmajuhid, õpetajad,
tantsijad, muusikud jt oma laulu huvilised mehed ning naised.

 

Õpetab ja juhendab Mari Sarv.

 

Eesmärgiks on õppida tundma ja laulma oma kandi traditsioonilisi
rahvalaule, leida endale oma isikupärane ja sobiv lauluvaramu. Rahvalaulu koolitus on abiks  2013. aasta rahvusvahelisel folkloorifestivalil Baltica osalemisel.

 

Kursusel osalemine tasuta, toetab Eesti Kultuurkapital.

Pärnumaa rahvalaulu kursus

Pärnumaa rahvalaulu kursus

Pärnumaa rahvalaulu kursus Katsume, katsume, kasuõed, kas mede hääled sündvad ühte, mede hääled ja mede meeled ja mede sündivad südamed? (Pärnu)
Don't let design issues cover the fact, that best web hosting companies is important for maintaining your website. Maintaining website is really important, I discovered web top hosting companies and use truly reliable service now. They explained it in plain English with simple analogies, it makes hosting UK web companies longer read araweb.co.uk website I am confident, that UK web hosting companies is one of the best systems so their well-balanced approach to companies hosting provider web is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |