Pärtlipäeva pärimuspäevad ERMis

Jakap tuu uutsõkukli, Laurits laia leeva, Pärtus peris pätsi. (Rõuge khk)

  22.-26. augustil kell 12:00-14:00 kutsume rahvakultuurihuvilisi lapsi vanuses 7-12 aastat Eesti Rahva Muuseumi näitusemajja koolivaheaja pärimuspäevadele. Linnalaager on põimitud pärtlipäeva pärimuse ümber, mis on sügise saagirohket algust tähistav lõikus- ja külvipüha.   Teeme rahvalikku käsitööd, õpime flööti, väikekannelt, rahvalaule ja –mänge ning osaleme ERMi näituseprogrammis. Osavõtutasu on 2,5 eurot päev või 10 eurot nädal. Pärimuspäevad saavad teoks Eesti Rahva Muuseumi ja Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsi koostöös.   Teave ja osavõtust teatamine: Liina Vainumetsa +372 58 115 252 es1 = 'mailto:la&#x'; es2 = '61;grisse@gma&#'; es3 = 'x69;l.com'; ts1 = 'laagrisse@g'; ts2 = ';mail.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');laag[No SpaM]risse@gmail.com Pärtlipäeva pärimuspäevad Jakap tuu uutsõkukli, Laurits laia leeva, Pärtus peris pätsi. (Rõuge khk) However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See what is the best web hosting and discover best companies.
Pärtlipäeva pärimuspäevad ERMis
Eesti Rahva Muuseum
Jakap tuu uutsõkukli, Laurits laia leeva, Pärtus peris pätsi. (Rõuge khk)

 

22.-26. augustil kell 12:00-14:00 kutsume rahvakultuurihuvilisi lapsi vanuses 7-12 aastat Eesti Rahva Muuseumi näitusemajja koolivaheaja pärimuspäevadele. Linnalaager on põimitud pärtlipäeva pärimuse ümber, mis on sügise saagirohket algust tähistav lõikus- ja külvipüha.

 

Teeme rahvalikku käsitööd, õpime flööti, väikekannelt, rahvalaule ja –mänge ning osaleme ERMi näituseprogrammis. Osavõtutasu on 2,5 eurot päev või 10 eurot nädal. Pärimuspäevad saavad teoks Eesti Rahva Muuseumi ja Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsi koostöös.

 

Teave ja osavõtust teatamine:

Liina Vainumetsa

+372 58 115 252

Pärtlipäeva pärimuspäevad

Pärtlipäeva pärimuspäevad ERMis Jakap tuu uutsõkukli, Laurits laia leeva, Pärtus peris pätsi. (Rõuge khk)
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See what is the best web hosting and discover best companies. Third argument is that which is the best web hosting companies not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about web companies hosting top, discover absolutely best hosting in the UK sure bet, I believe that web hosting in the UK companies proves results in short time for long time benefits. Take absolute quality finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting in UK companies with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |