Pidu rahvamajas

Peo käimatõmbamiseks ning meeleollu sisseelamiseks näidatakse kinoekraanilt ringvaateid, järgneb tantsuõhtu Nõmme pillikoori saatel. Tantsida saab nii moodsaid valsse-foktrotte kui vanemaid seltskonna tantse. Viimaseid aitavad meelde tuletada Känd ja Käbid tantsijad.

  Millal? 18.aprill 2013 kell 19.00 Kus? Nõmme rahvamajas (Turu plats 2, Tallinn)   Turgutust pakub tagasihoidlik teelaud, millele võib omalt poolt tuua lisa. Pilet: 2.- Riietus: iseloomulik 1950ndate rahvamaja peole NB! Uksed jätab peo ajaks avatuks ka kultuurikeskuse kohvik Kuko, kust võib tantsu vihtumise vahele lunastada kehakinnitust ning soovi korral kangemat kraami.   Pidu rahvamajas Peo käimatõmbamiseks ning meeleollu sisseelamiseks näidatakse kinoekraanilt ringvaateid, järgneb tantsuõhtu Nõmme pillikoori saatel. Tantsida saab nii moodsaid valsse-foktrotte kui vanemaid seltskonna tantse. Viimaseid aitavad meelde tuletada Känd ja Käbid tantsijad. While searching for in depth information about best hosting web companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Pidu rahvamajas
Känd ja käbid
Peo käimatõmbamiseks ning meeleollu sisseelamiseks näidatakse kinoekraanilt ringvaateid, järgneb tantsuõhtu Nõmme pillikoori saatel. Tantsida saab nii moodsaid valsse-foktrotte kui vanemaid seltskonna tantse. Viimaseid aitavad meelde tuletada Känd ja Käbid tantsijad.

 

Millal? 18.aprill 2013 kell 19.00

Kus? Nõmme rahvamajas (Turu plats 2, Tallinn)

 

Turgutust pakub tagasihoidlik teelaud, millele võib omalt poolt tuua lisa.

Pilet: 2.-
Riietus: iseloomulik 1950ndate rahvamaja peole

NB! Uksed jätab peo ajaks avatuks ka kultuurikeskuse kohvik Kuko, kust võib tantsu vihtumise vahele lunastada kehakinnitust ning soovi korral kangemat kraami.

 


Pidu rahvamajas

Pidu rahvamajas Peo käimatõmbamiseks ning meeleollu sisseelamiseks näidatakse kinoekraanilt ringvaateid, järgneb tantsuõhtu Nõmme pillikoori saatel. Tantsida saab nii moodsaid valsse-foktrotte kui vanemaid seltskonna tantse. Viimaseid aitavad meelde tuletada Känd ja Käbid tantsijad.
While searching for in depth information about best hosting web companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. They offer safe environment for web hosting best companies, on UK web hosting service I am confident, that hosting web top companies is one of the best servers and well structured presentation about hosting UK web companies which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |