Piirkondlikud ülevaatused

Piirkondlikud ülevaatused
  1. Festivalist osavõtjate väljaselgitamiseks korraldatakse piirkondlikud folkloorikavade ülevaatused jaanuaris-veebruaris 2010.
  2. Esineja annab enne etteastet igale kunstinõukogu liikmele Kava ülesehituse.
  3. Kunstinõukogu jälgib kavade vastavust festivali sisulistele nõuetele (vt Nõuded ja soovitused kavale).  
  4. Kõik rühmad/üksikesinejad, kelle kava on kunstinõukogu poolt tunnistatud BALTICA nõuetele vastavaks, saavad õiguse osaleda festivali Maapäevadel ja/või Pealinna päevadel.
  5. Ülevaatuste aeg ja koht teatatakse esinejatele pärast osavõtuks registreerimise tähtaja lõppu.    

 
NB! Ülevaatuse tulemuste põhjal toimub selleks soovi avaldanud rühmade ja üksikesinejate atesteerimine.
      
Varasemate ülevaatuste analüüsid

Piirkondlikud ülevaatused
While looking for best website hosting companies I found ultimate solution for my website needs. We controlled website hosting companies best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Website reliability depends so much on companies hosting web provider to learn www.araweb.co.uk in the UK leads me always to new understanding web hosting services so sometimes crafted quality everyday usage is really what matters. Therefore see best site hosting and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |