Porkuni Pillar tuleb taas

10. rahvusvaheline laste folkloorifestival Porkuni Pillar toimub Porkunis 02.-03. juunil 2012. Festivali teemaks on PERE ja sellega seonduv.

  Porkuni Pillar 2012 – see on Eestimaa laste folkloorirühmade esinemised, tutvumine teiste maakondade ja maade folklooriga, teadmiste saamine loodushoiust, rahvuskivist paest ja ajaloost ning loovuse arendamine käelise tegevuse kaudu. Saada märkamatult teadmisi nii oma kohalikust pärimuskultuurist, kui ka teiste piirkondade tantsust, regilaulust, mängudest jne. Festivali eesmärgiks on säilitada, hoida ja edasianda kultuuripärandit. Selle tarvis toimuvad kontserdid, õpitoad, käeline tegevus, infotunnid jpm. Samuti on festivali lahutamatuks osaks kultuurikontaktide ja sõprussuhete loomine.   Selle aasta pillar on PEREPILLAR. See väärtustab peret, loob võimalusi koostegevuseks, tugevdab sidet erinevate põlvkondade vahel.   Oodatud laste ja noorte rühmad vanuses 5-15 aastat.   Korraldaja: Tamsalu kultuurimaja ja kapell Lustpill   Info: Tamsalu kultuurimajast tel 323 0968 Tiia Uudeberg mob 5647 0855 es1 = 'mailto:tiia.'; es2 = ';uudeberg@tam&#x'; es3 = '73;alu.ee'; ts1 = 'tiia.uudeberg'; ts2 = ';@tamsalu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');tiia[No SpaM].uudeberg@tamsalu.ee Porkuni Pillar 10. rahvusvaheline laste folkloorifestival Porkuni Pillar toimub Porkunis 02.-03. juunil 2012. Festivali teemaks on PERE ja sellega seonduv. Enormous importance of which is the best web hosting companies becomes evident when comparing technical data.
Porkuni Pillar tuleb taas
Tiia Uudeberg
10. rahvusvaheline laste folkloorifestival Porkuni Pillar toimub Porkunis 02.-03. juunil 2012. Festivali teemaks on PERE ja sellega seonduv.

 

Porkuni Pillar 2012 – see on Eestimaa laste folkloorirühmade esinemised, tutvumine teiste maakondade ja maade folklooriga, teadmiste saamine loodushoiust, rahvuskivist paest ja ajaloost ning loovuse arendamine käelise tegevuse kaudu. Saada märkamatult teadmisi nii oma kohalikust pärimuskultuurist, kui ka teiste piirkondade tantsust, regilaulust, mängudest jne. Festivali eesmärgiks on säilitada, hoida ja edasianda kultuuripärandit. Selle tarvis toimuvad kontserdid, õpitoad, käeline tegevus, infotunnid jpm. Samuti on festivali lahutamatuks osaks kultuurikontaktide ja sõprussuhete loomine.

 

Selle aasta pillar on PEREPILLAR. See väärtustab peret, loob võimalusi koostegevuseks, tugevdab sidet erinevate põlvkondade vahel.

 

Oodatud laste ja noorte rühmad vanuses 5-15 aastat.

 

Korraldaja:

Tamsalu kultuurimaja ja kapell Lustpill

 

Info:

Tamsalu kultuurimajast tel 323 0968

Tiia Uudeberg mob 5647 0855

Porkuni Pillar

Porkuni Pillar tuleb taas 10. rahvusvaheline laste folkloorifestival Porkuni Pillar toimub Porkunis 02.-03. juunil 2012. Festivali teemaks on PERE ja sellega seonduv.
Enormous importance of which is the best web hosting companies becomes evident when comparing technical data. It is truly remarkable company, which is dedicated to the best web hosting companies and provides top notch services. Therefore solid foundation for the best website hosting pick up I dicovered simple and cheap UK web hosting offers I am confident, that which web hosting UK companies is one of the best best offers and well structured presentation about hosting UK web companies which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |