Rahvamuusikute ringreis

14. jaanuaril 2014. aastal täitub vanavara kogujal ja muuseumitegelasel August Pulstil 125 aastat sünnist. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, mille käimalükkajaks oli ka Pulst, tähistab märtsis 2014 oma 90. sünnipäeva.

  Rahvamuusikute ringreis – August Pulsti 125. sünniaastapäeva puhul 15. – 31. jaanuar 2014 üle terve Eesti!   Kahe suursündmuse tähistamiseks näeb ilmavalgust August Pulsti mälestusteraamat "Äratusmäng uinuvale rahvamuusikale", mille autoriks on Mooste Rahvamuusikakooli direktor Krista Sildoja. Lisaks võtavad tänased külamuusikud oma pillid ja laulud kaasa ning lähevad Pulsti vaimus ringreisile mööda meie kodumaad. Olete väga oodatud!   Aastase projekti eestvedaja on väsimatu Risto Lehiste Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumist. Kolleegid-korraldajad on Eesti Pärimusmuusika Keskus ja August Pulsti Õpistu, Mooste Rahvamuusikakool ning Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu.   Ringreisidest saate osa järgmistes paikades:   15. jaanuaril Märjamaa Rahvamaja 16. jaanuaril Tori Rahvamajas 17. jaanuaril Karksi Kultuurikeskuses 22. jaanuaril Värska Kultuurikeskuses 23. jaanuaril Mooste Viinavabrikus 24. jaanuaril Haanja Rahvamajas 29. jaanuaril Kadrina Rahvamajas 30. jaanuaril Aruküla Rahvamajas 31. jaanuaril Tallinnas, Salme Kultuurikeskuses   Kõik kontserdid algavad kell 19.00, sissepääs tasuta!   Austage meie laulikuid ja pillimehi rohkearvulise ilmumisega!   Rohkem teavet: http://tmm.ee/ringreis/ Rahvamuusikute ringreis Rahvamuusikute ringreis Rahvamuusikute ringreis A. Pulsti mälestusteraamatu esitulus 14. jaanuaril 2014. aastal täitub vanavara kogujal ja muuseumitegelasel August Pulstil 125 aastat sünnist. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, mille käimalükkajaks oli ka Pulst, tähistab märtsis 2014 oma 90. sünnipäeva. They provide excellent support and web companies hosting top is more than just plain technical service. It is complete package.
Rahvamuusikute ringreis
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
14. jaanuaril 2014. aastal täitub vanavara kogujal ja muuseumitegelasel August Pulstil 125 aastat sünnist. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, mille käimalükkajaks oli ka Pulst, tähistab märtsis 2014 oma 90. sünnipäeva.

 

Rahvamuusikute ringreis – August Pulsti 125. sünniaastapäeva puhul 15. – 31. jaanuar 2014 üle terve Eesti!

 

Kahe suursündmuse tähistamiseks näeb ilmavalgust August Pulsti mälestusteraamat "Äratusmäng uinuvale rahvamuusikale", mille autoriks on Mooste Rahvamuusikakooli direktor Krista Sildoja. Lisaks võtavad tänased külamuusikud oma pillid ja laulud kaasa ning lähevad Pulsti vaimus ringreisile mööda meie kodumaad. Olete väga oodatud!

 

Aastase projekti eestvedaja on väsimatu Risto Lehiste Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumist. Kolleegid-korraldajad on Eesti Pärimusmuusika Keskus ja August Pulsti Õpistu, Mooste Rahvamuusikakool ning Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu.

 

Ringreisidest saate osa järgmistes paikades:

 

15. jaanuaril Märjamaa Rahvamaja

16. jaanuaril Tori Rahvamajas

17. jaanuaril Karksi Kultuurikeskuses

22. jaanuaril Värska Kultuurikeskuses

23. jaanuaril Mooste Viinavabrikus

24. jaanuaril Haanja Rahvamajas

29. jaanuaril Kadrina Rahvamajas

30. jaanuaril Aruküla Rahvamajas

31. jaanuaril Tallinnas, Salme Kultuurikeskuses

 

Kõik kontserdid algavad kell 19.00, sissepääs tasuta!

 

Austage meie laulikuid ja pillimehi rohkearvulise ilmumisega!

 

Rohkem teavet: http://tmm.ee/ringreis/

Rahvamuusikute ringreis

Rahvamuusikute ringreis

Rahvamuusikute ringreis

Rahvamuusikute ringreis

A. Pulsti mälestusteraamatu esitulus

Rahvamuusikute ringreis 14. jaanuaril 2014. aastal täitub vanavara kogujal ja muuseumitegelasel August Pulstil 125 aastat sünnist. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, mille käimalükkajaks oli ka Pulst, tähistab märtsis 2014 oma 90. sünnipäeva.
They provide excellent support and web companies hosting top is more than just plain technical service. It is complete package. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best website hosting and dicover best companies. Purified knowledge, which offers deep understanding of best hosting website companies witness click here for UK web hosting new knowledge about companies web hosting services is cool, specially if operator mostly for long time use. I used companies hosting provider web for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |