Rahvapärane viiulimäng kolis internetti

Valminud on Eestis ainulaadne netikogumik (eestiviiul.rahvamuusika.ee), mis on mõeldud kasutamiseks kõigile rahvamuusika huvilistele ja ka professionaalidele.

Eripäraks on see, et kogumik ei saa iial valmis (nagu Tallinna linngi), sinna lisanduvad pea iga päev uued lood, artiklid, salvestused ja videod. Eesmärgiks on noodistada kõik Eesti Rahvaluule Arhiivis leiduvad viiulipalad (mida on umbes 670 ühikut) ning riputada need kõigile kasutamiseks koos originaalsalvestatud helinäidetega. Puuduvad helinäited on pärit kaasajast.   Suurepärane uudis kõige selle juures on, et kogumik on kasutamiseks täiesti tasuta! Huvilised saavad kuulata originaalsalvestusi, vaadata nooti ja selle ka vajadusel kodus välja printida. Ansamblijuhendajad saavad värskendada kollektiivide repertuaari, muusikakoolide viiuliõpetajad leiavad pedagoogilist repertuaari oma õpilastele jne.   Kogumiku väljaandmist on toetanud Eesti Kultuurkapital ja Raivo Sildoja Pillitöökoda. Sisuline koostööpartner on Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiiv, kelle omandisse kuuluvad originaalsed helinäited ja fotod, mida kogumik sisaldab.   Vaata lähemalt: http://eestiviiul.rahvamuusika.ee Valminud on Eestis ainulaadne netikogumik (eestiviiul.rahvamuusika.ee), mis on mõeldud kasutamiseks kõigile rahvamuusika huvilistele ja ka professionaalidele. While looking for best hosting web companies I found ultimate solution for my website needs.
Rahvapärane viiulimäng kolis internetti
Krista Sildoja
Valminud on Eestis ainulaadne netikogumik (eestiviiul.rahvamuusika.ee), mis on mõeldud kasutamiseks kõigile rahvamuusika huvilistele ja ka professionaalidele.

Eripäraks on see, et kogumik ei saa iial valmis (nagu Tallinna linngi), sinna lisanduvad pea iga päev uued lood, artiklid, salvestused ja videod. Eesmärgiks on noodistada kõik Eesti Rahvaluule Arhiivis leiduvad viiulipalad (mida on umbes 670 ühikut) ning riputada need kõigile kasutamiseks koos originaalsalvestatud helinäidetega. Puuduvad helinäited on pärit kaasajast.

 

Suurepärane uudis kõige selle juures on, et kogumik on kasutamiseks täiesti tasuta! Huvilised saavad kuulata originaalsalvestusi, vaadata nooti ja selle ka vajadusel kodus välja printida. Ansamblijuhendajad saavad värskendada kollektiivide repertuaari, muusikakoolide viiuliõpetajad leiavad pedagoogilist repertuaari oma õpilastele jne.

 

Kogumiku väljaandmist on toetanud Eesti Kultuurkapital ja Raivo Sildoja Pillitöökoda. Sisuline koostööpartner on Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiiv, kelle omandisse kuuluvad originaalsed helinäited ja fotod, mida kogumik sisaldab.

 

Vaata lähemalt: http://eestiviiul.rahvamuusika.ee

Rahvapärane viiulimäng kolis internetti Valminud on Eestis ainulaadne netikogumik (eestiviiul.rahvamuusika.ee), mis on mõeldud kasutamiseks kõigile rahvamuusika huvilistele ja ka professionaalidele.
While looking for best hosting web companies I found ultimate solution for my website needs. This is the fact, that there are exellent website hosting companies best available, but they are hard to find at first place. They are competent and concerned about web hosting UK companies learn UK company araweb.co.uk it's recognized brand with satisfying what is web hosting service always rigorously seeking right remarkable results I do not mind having more info about best web site hosting but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |