Rahvapärimuslik kursus täiskasvanutele

Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub osalema meie pärimusi, kombeid, laule, mänge tutvustavale kursusele. Osalema on oodatud kõik inimesed, kes otsivad uut ja põnevat eesti traditsioonilise rahvakultuuri, rahvakalendri, meie kommete-laulude-mängude juurde, on huvitatud rahvaluule kogumistööst, pärimusõppe innovaatilistest käsitlustest ja loomingulisest lähenemisest folkloorile.

  Millal? 25. märts 2013 (kevadpühad enne ja nüüd, rahvalaulud, -mängud, tantsulaulud);  25. aprill 2013 (volbriaeg; loominguline laulumängude, tantsulaulude, rahvalaulude päev); 23. mai 2013 (jaanipäeva kombestik, regilaulud, rahvamängud, tantsulaulud); 26. september 2013 (välitöödest refleksiivse pilguga: suvel kogutud materjalide ettekanded); 31. oktoober 2013 (mardi- ja kadripäeva kombestik, meisterdamine); 28. november 2013 (jõulukombestik, jõuluaja unustatud rahvamängud, laulumängud, rahvalaulud); 6. veebruar 2014 (vastlapäeva kombestik, rahvamängud, rahvalaulud, lõpetamine) Kus? Tartus Kellele? Koolide aineõpetajad, lasteaia õpetajad jt töötajad, muuseumitöötajad, huviringide juhendajad, integratsiooni projektide läbiviijad, turismiarendajad, kultuurinõunikud, keeleõpetajad, pärimuskultuuri ja folkloori õpetajad ja kõik need, kes soovivad pärimuste pagasit täiendada.    Õpetajad: Terje Puistaja, Ülo Siimets, Anne Maasik, Piret Voolaid Õppevorm: loeng-seminarid (kombestik), praktilised õpped, kogumistöö Osalejad saavad iga õppepäeva temaatika kohta õpilehed ja viited lisamaterjalide leidmiseks, õpitut saab edaspidi soovi korral kasutada nii vastavate rahvakalendri tähtpäevade läbiviimisel kui omaette tervikuna.    Hind: Seitsme õppepäeva hind kokku on 215 eurot. Tasu sees on läbiviimine, õppematerjalid, lõuna.   Eelregistreerimise tähtaeg on 15. märts või kuni kohti jätkub.  Registreerimiseks ootame järgmisi andmeid: 1) osaleja nimi, e-post, telefon, töökoht (või kool, kus õpitakse), amet; 2) rekvisiidid, kellele arve tuleb esitada: maksja nimi, aadress, kontaktisik, telefon.   Lisateave ja registreerimine:   Terje Puistaja es1 = 'mailto:terj'; es2 = ';epu@gmail.co&#x'; es3 = '6d;'; ts1 = 'terjepu@gma'; ts2 = ';il.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');terj[No SpaM]epu@gmail.com +372 56 492 650 Eesti Rahvapärimuse Kool www.parimuskool.ee Folkloori imeline maailm Folkloori imeline maailm Folkloori imeline maailm Folkloori imeline maailm Folkloori imeline maailm Folkloori imeline maailm Folkloori imeline maailm Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub osalema meie pärimusi, kombeid, laule, mänge tutvustavale kursusele. Osalema on oodatud kõik inimesed, kes otsivad uut ja põnevat eesti traditsioonilise rahvakultuuri, rahvakalendri, meie kommete-laulude-mängude juurde, on huvitatud rahvaluule kogumistööst, pärimusõppe innovaatilistest käsitlustest ja loomingulisest lähenemisest folkloorile. While searching for in depth information about best hosting web companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Rahvapärimuslik kursus täiskasvanutele
Terje Puistaja
Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub osalema meie pärimusi, kombeid, laule, mänge tutvustavale kursusele. Osalema on oodatud kõik inimesed, kes otsivad uut ja põnevat eesti traditsioonilise rahvakultuuri, rahvakalendri, meie kommete-laulude-mängude juurde, on huvitatud rahvaluule kogumistööst, pärimusõppe innovaatilistest käsitlustest ja loomingulisest lähenemisest folkloorile.

 

Millal?

  • 25. märts 2013 (kevadpühad enne ja nüüd, rahvalaulud, -mängud, tantsulaulud); 
  • 25. aprill 2013 (volbriaeg; loominguline laulumängude, tantsulaulude, rahvalaulude päev);
  • 23. mai 2013 (jaanipäeva kombestik, regilaulud, rahvamängud, tantsulaulud);
  • 26. september 2013 (välitöödest refleksiivse pilguga: suvel kogutud materjalide ettekanded);
  • 31. oktoober 2013 (mardi- ja kadripäeva kombestik, meisterdamine);
  • 28. november 2013 (jõulukombestik, jõuluaja unustatud rahvamängud, laulumängud, rahvalaulud);
  • 6. veebruar 2014 (vastlapäeva kombestik, rahvamängud, rahvalaulud, lõpetamine)

Kus? Tartus

Kellele? Koolide aineõpetajad, lasteaia õpetajad jt töötajad, muuseumitöötajad, huviringide juhendajad, integratsiooni projektide läbiviijad, turismiarendajad, kultuurinõunikud, keeleõpetajad, pärimuskultuuri ja folkloori õpetajad ja kõik need, kes soovivad pärimuste pagasit täiendada. 

 

Õpetajad: Terje Puistaja, Ülo Siimets, Anne Maasik, Piret Voolaid

Õppevorm: loeng-seminarid (kombestik), praktilised õpped, kogumistöö

Osalejad saavad iga õppepäeva temaatika kohta õpilehed ja viited lisamaterjalide leidmiseks, õpitut saab edaspidi soovi korral kasutada nii vastavate rahvakalendri tähtpäevade läbiviimisel kui omaette tervikuna. 

 

Hind: Seitsme õppepäeva hind kokku on 215 eurot. Tasu sees on läbiviimine, õppematerjalid, lõuna.

 

Eelregistreerimise tähtaeg on 15. märts või kuni kohti jätkub

Registreerimiseks ootame järgmisi andmeid:

1) osaleja nimi, e-post, telefon, töökoht (või kool, kus õpitakse), amet;

2) rekvisiidid, kellele arve tuleb esitada: maksja nimi, aadress, kontaktisik, telefon.

 

Lisateave ja registreerimine:  

Terje Puistaja

+372 56 492 650

Eesti Rahvapärimuse Kool

www.parimuskool.ee

Folkloori imeline maailm

Folkloori imeline maailm

Folkloori imeline maailm

Folkloori imeline maailm

Folkloori imeline maailm

Folkloori imeline maailm

Folkloori imeline maailm

Rahvapärimuslik kursus täiskasvanutele Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub osalema meie pärimusi, kombeid, laule, mänge tutvustavale kursusele. Osalema on oodatud kõik inimesed, kes otsivad uut ja põnevat eesti traditsioonilise rahvakultuuri, rahvakalendri, meie kommete-laulude-mängude juurde, on huvitatud rahvaluule kogumistööst, pärimusõppe innovaatilistest käsitlustest ja loomingulisest lähenemisest folkloorile.
While searching for in depth information about best hosting web companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles We found out that company capable of web hosting best companies is worth of mentioning and therefore we publish link here. They offer safe environment for web top hosting companies, for website web hosting best I experienced best website hosting companies in most personal knowledge, therefore I know, that endurance and business class everyday usage is really what matters. Therefore see website hosting companies best and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |