Rahvarõivaste uus elu simuna kirbukal

Huvilisi oodatakse ostma, müüma ja vahetama, kinkima ja ära andma etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja pikk-kuubesid, veste, liistikuid, kampsuneid ja põllesid, tanusid, kaapkübaraid ja murumütse, vöid, sukapaelu, sõlgi ja helmekeesid, jms.

  Millal? 3. november 2012 kell 11.00-14.00 Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)   Kihelkondlikku kuuluvust aitab määratleda ja soovitusi annab Eesti Rahva Muuseumi koolitus- ja teabekeskuse kuraator Reet Piiri. Osalemine prii!    Osavõtuinfo:  es1 = 'mailto:Tiin'; es2 = 'a.Konsen@raad.t'; es3 = 'artu.ee'; ts1 = 'Tiina.Konsen&#x'; ts2 = '40;raad.tartu.&#x'; ts3 = '65;e'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');Tiin[No SpaM]a.Konsen@raad.tartu.ee +372 736 1562   Simuna kirbukas Huvilisi oodatakse ostma, müüma ja vahetama, kinkima ja ära andma etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja pikk-kuubesid, veste, liistikuid, kampsuneid ja põllesid, tanusid, kaapkübaraid ja murumütse, vöid, sukapaelu, sõlgi ja helmekeesid, jms. Don't let design issues cover the fact, that which is the best web hosting companies is important for maintaining your website.
Rahvarõivaste uus elu simuna kirbukal
Tiina Konsen
Huvilisi oodatakse ostma, müüma ja vahetama, kinkima ja ära andma etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja pikk-kuubesid, veste, liistikuid, kampsuneid ja põllesid, tanusid, kaapkübaraid ja murumütse, vöid, sukapaelu, sõlgi ja helmekeesid, jms.

 

Millal? 3. november 2012 kell 11.00-14.00

Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)

 

Kihelkondlikku kuuluvust aitab määratleda ja soovitusi annab Eesti Rahva Muuseumi koolitus- ja teabekeskuse kuraator Reet Piiri.

Osalemine prii!
  
Osavõtuinfo: 
+372 736 1562

 

Simuna kirbukas

Rahvarõivaste uus elu simuna kirbukal Huvilisi oodatakse ostma, müüma ja vahetama, kinkima ja ära andma etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja pikk-kuubesid, veste, liistikuid, kampsuneid ja põllesid, tanusid, kaapkübaraid ja murumütse, vöid, sukapaelu, sõlgi ja helmekeesid, jms.
Don't let design issues cover the fact, that which is the best web hosting companies is important for maintaining your website. It's definitely first-class service they provide top web hosting companies and that is what makes them outstanding in the field. Therefore I included about best website hosting companies full info I saw UK web hosting companies reviews there on araweb.co.uk website therefore I use allways their services when I need UK web hosting companies new perspective they have well written guidelines of web hosting UK companies and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |