Rannarootsi tantsud

Ürgleigarid kutsuvad Sind õppima vähetuntud osa meie rahvakultuuri pärandist. Koos saadakse selgeks mõned pillilood ja tantsud, et neid hoida ning säilitada.

Esimene, Pakri tantsude ja pillilugude õpituba toimub 9. aprillil 2011 Tallinnas, Nõmme Kultuurikeskuses (Turu plats 2).   Osalema on oodatud folkloori- ja rahvatantsurühmade juhid ja pillimehed, kel asja vastu huvi.   Ajakava 13.00 – 14.30 Pakrilt pärit tantsuviiside õppimine (juhendajateks Pakrilt pärit pillimehed Manfred Strickman ja Endel Engrön) 15.00 – 17.00 tantsude õpituba (juhendajateks Nils Sjölund, kes on siiani viimane Pakril sündinud eestlane ja tema kaasa, Gun Pella)   Osavõtt on tasuta!   Osalemissoovist palume teatada e-posti aadressil es1 = 'mailto:geo'; es2 = 'rgede@hot.ee'; ts1 = 'georgede@&'; ts2 = '#x68;ot.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');geor[No SpaM]gede@hot.ee hiljemalt 1. aprilliks 2011.    Lisainfo Georg Jüriado es1 = 'mailto:geo'; es2 = 'rgede@hot.ee'; ts1 = 'georgede@&'; ts2 = '#x68;ot.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');geor[No SpaM]gede@hot.ee Rannarootsi tantsud Ürgleigarid kutsuvad Sind õppima vähetuntud osa meie rahvakultuuri pärandist. Koos saadakse selgeks mõned pillilood ja tantsud, et neid hoida ning säilitada. First impression was that they offer fair-minded quality the best website hosting without bells and whistles.
Rannarootsi tantsud
Georg Jüriado
Ürgleigarid kutsuvad Sind õppima vähetuntud osa meie rahvakultuuri pärandist. Koos saadakse selgeks mõned pillilood ja tantsud, et neid hoida ning säilitada.

Esimene, Pakri tantsude ja pillilugude õpituba toimub 9. aprillil 2011 Tallinnas, Nõmme Kultuurikeskuses (Turu plats 2).

 

Osalema on oodatud folkloori- ja rahvatantsurühmade juhid ja pillimehed, kel asja vastu huvi.

 

Ajakava

13.00 – 14.30 Pakrilt pärit tantsuviiside õppimine (juhendajateks Pakrilt pärit pillimehed Manfred Strickman ja Endel Engrön)

15.00 – 17.00 tantsude õpituba (juhendajateks Nils Sjölund, kes on siiani viimane Pakril sündinud eestlane ja tema kaasa, Gun Pella)

 

Osavõtt on tasuta!

 

Osalemissoovist palume teatada e-posti aadressil hiljemalt 1. aprilliks 2011

 

Lisainfo

Georg Jüriado

Rannarootsi tantsud

Rannarootsi tantsud Ürgleigarid kutsuvad Sind õppima vähetuntud osa meie rahvakultuuri pärandist. Koos saadakse selgeks mõned pillilood ja tantsud, et neid hoida ning säilitada.
First impression was that they offer fair-minded quality the best website hosting without bells and whistles. I was really confused, because did not understand web hosting in the UK companies but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Araweb.co.uk is great source for hosting UK web companies for all my friend told he is satisfied with araweb.co.uk and they are praiseworthy it is about what is web hosting service and reliable services, which guarantee 100% of crafted quality finally, it is the place for reaping full knowledge about hosting web service with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |