Reedel algab Moostes XIII Eesti Rahvamuusikatöötluste festival

Moisekatsi Elohelü 2012 tõmbab vaatajaid ainulaadse Mooste mõisakompleksi, vähemusrahvaste pärimusmuusika ja öö läbi kestva meluga.

  Festivali peakorraldaja Ülle Podekrati sõnul on selleaastase festivali avakontsertide eesmärgiks tutvustada Eestis elavate vähemusrahvuste kultuuri ja muusikat. Reedel, 27. aprillil kell 18 ja 21.30 algavatel kontsertidel ja laupäevasel vabalaval saab kuulda näiteks poola, vene, seto, kabardiinia ja armeenia rahvamuusikat.   Päev enne festivali algust, neljapäeval, avatakse esmakordselt toimuv noorte rahvamuusikalaager, kus huvilised saavad professionaalsete juhendajate käe all pillimängu õppida. Ühtlasi avavad laagrilised reedese festivali avakontserdi ja viivad laupäeval läbi eesti rahvamuusika ja –pillide töötuba.   Festivali tippsündmus on laupäeval, 28. aprillil kell 18 algav võistluskontsert, kus  pannakse proovile 14ne võistleja muusikalised võimed ja improviseerimisoskus rahvamuusika tõlgendamisel. Festivali seekordne kohustuslik lugu, millest iga võistleja peab tegema oma seade, on Rõuge kihelkonnast pärit laulumäng „Kaks neidu metsa kõndma läks“. Kes viib seekord koju festivali 1000-euro suuruse peapreemia, selgub pärast ¾ürii otsust ööl vastu pühapäeva.   Õhtused laulud loojuvale päikesele, öine esivanemate mälestamine, katkematu festivalimelu vabalaval, põnevad õpitoad, kaunis muusika ning kõike seda ümbritsev ainulaadne Mooste mõisakompleks oma uhkete hoonete ja loodusega toovad kevadise värskuse iga festivalikülastajani.   Festivali päevapilet on 10 eurot ja seda saab osta kohapealt. Festivali korraldab MTÜ Folgisellide selts ja Mooste mõis.    Uuri lähemalt: http://folkfest.polvamaa.ee/ Moisekatsi Elohelü Moisekatsi Elohelü 2012 tõmbab vaatajaid ainulaadse Mooste mõisakompleksi, vähemusrahvaste pärimusmuusika ja öö läbi kestva meluga. I looked for good service to have my website secured, then I discovered that web hosting best companies is very important.
Reedel algab Moostes XIII Eesti Rahvamuusikatöötluste festival
Kati Taal
Moisekatsi Elohelü 2012 tõmbab vaatajaid ainulaadse Mooste mõisakompleksi, vähemusrahvaste pärimusmuusika ja öö läbi kestva meluga.

 

Festivali peakorraldaja Ülle Podekrati sõnul on selleaastase festivali avakontsertide eesmärgiks tutvustada Eestis elavate vähemusrahvuste kultuuri ja muusikat. Reedel, 27. aprillil kell 18 ja 21.30 algavatel kontsertidel ja laupäevasel vabalaval saab kuulda näiteks poola, vene, seto, kabardiinia ja armeenia rahvamuusikat.

 

Päev enne festivali algust, neljapäeval, avatakse esmakordselt toimuv noorte rahvamuusikalaager, kus huvilised saavad professionaalsete juhendajate käe all pillimängu õppida. Ühtlasi avavad laagrilised reedese festivali avakontserdi ja viivad laupäeval läbi eesti rahvamuusika ja –pillide töötuba.

 

Festivali tippsündmus on laupäeval, 28. aprillil kell 18 algav võistluskontsert, kus  pannakse proovile 14ne võistleja muusikalised võimed ja improviseerimisoskus rahvamuusika tõlgendamisel. Festivali seekordne kohustuslik lugu, millest iga võistleja peab tegema oma seade, on Rõuge kihelkonnast pärit laulumäng „Kaks neidu metsa kõndma läks“. Kes viib seekord koju festivali 1000-euro suuruse peapreemia, selgub pärast ¾ürii otsust ööl vastu pühapäeva.

 

Õhtused laulud loojuvale päikesele, öine esivanemate mälestamine, katkematu festivalimelu vabalaval, põnevad õpitoad, kaunis muusika ning kõike seda ümbritsev ainulaadne Mooste mõisakompleks oma uhkete hoonete ja loodusega toovad kevadise värskuse iga festivalikülastajani.

 

Festivali päevapilet on 10 eurot ja seda saab osta kohapealt.

Festivali korraldab MTÜ Folgisellide selts ja Mooste mõis. 

 

Uuri lähemalthttp://folkfest.polvamaa.ee/

Moisekatsi Elohelü

Reedel algab Moostes XIII Eesti Rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü 2012 tõmbab vaatajaid ainulaadse Mooste mõisakompleksi, vähemusrahvaste pärimusmuusika ja öö läbi kestva meluga.
I looked for good service to have my website secured, then I discovered that web hosting best companies is very important. I was really confused, because did not understand best website hosting companies but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They explained it in plain English with simple analogies, it makes the best website hosting to learn I saw UK web hosting companies reviews there on araweb.co.uk website it is about companies web hosting services and reliable services, which guarantee 100% of well balanced which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |