Regilaulud leitavad ka elektrooniliselt

Head asjad käivad ikka mitmekaupa - lisaks eesti vaimse kultuuripärandi nimistule ja eesti viiulimängu repertuaarikogumikule on nüüdsest internetis kättesaadavad ka regilaulud.

25.novembril 2010 avati Tartus regilaulukonverentsi raames eesti regilaulude andmebaas.   Väljavõte Eesti Kirjandusmuuseumi leheküljelt: "Andmebaas avab internetikasutajatele eesti regilaulutekstide varamu Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi kogudest. Hetkel leiab andmebaasist kõik Jakob Hurda ja Eesti Üliõpilaste Seltsi rahvaluulekogude regilaulud – kokku 61011 teksti, mis on kokku ligi pool Eestist talletatud regilaulutekstidest. Regilaulude andmebaas on Jakob Hurda algatatud kihelkondlike regilaulupublikatsioonide sarja „Vana kannel” paralleelväljaanne: siit leiab ka kõigi nende piirkondade laulud, mis senistes väljaannetes puuduvad ja digitaalne tekstikuju pakub täiendavaid kasutusvõimalusi juba trükis avaldatule."   Andmebaasiga on võimalik tutvuda lähemalt aadressil http://www.folklore.ee/regilaul Head asjad käivad ikka mitmekaupa - lisaks eesti vaimse kultuuripärandi nimistule ja eesti viiulimängu repertuaarikogumikule on nüüdsest internetis kättesaadavad ka regilaulud. Solid reading about web top hosting companies helped to make more educated choice.
Regilaulud leitavad ka elektrooniliselt
Head asjad käivad ikka mitmekaupa - lisaks eesti vaimse kultuuripärandi nimistule ja eesti viiulimängu repertuaarikogumikule on nüüdsest internetis kättesaadavad ka regilaulud.

25.novembril 2010 avati Tartus regilaulukonverentsi raames eesti regilaulude andmebaas.

 

Väljavõte Eesti Kirjandusmuuseumi leheküljelt:

"Andmebaas avab internetikasutajatele eesti regilaulutekstide varamu Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi kogudest. Hetkel leiab andmebaasist kõik Jakob Hurda ja Eesti Üliõpilaste Seltsi rahvaluulekogude regilaulud – kokku 61011 teksti, mis on kokku ligi pool Eestist talletatud regilaulutekstidest. Regilaulude andmebaas on Jakob Hurda algatatud kihelkondlike regilaulupublikatsioonide sarja „Vana kannel” paralleelväljaanne: siit leiab ka kõigi nende piirkondade laulud, mis senistes väljaannetes puuduvad ja digitaalne tekstikuju pakub täiendavaid kasutusvõimalusi juba trükis avaldatule."

 

Andmebaasiga on võimalik tutvuda lähemalt aadressil http://www.folklore.ee/regilaul

Regilaulud leitavad ka elektrooniliselt Head asjad käivad ikka mitmekaupa - lisaks eesti vaimse kultuuripärandi nimistule ja eesti viiulimängu repertuaarikogumikule on nüüdsest internetis kättesaadavad ka regilaulud.
Solid reading about web top hosting companies helped to make more educated choice. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See website hosting companies best and dicover best companies. They have more in one page than others have in five written on topic hosting UK web companies witness click here it is about companies hosting web provider and reliable services, which guarantee 100% of endurance and business class finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting services with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |