Regilaulutuba märtsis

Kevadkuu on uue alguse ja ärkamise kuu - pööripäevaselt pöörane ja pöördeline! Küll keerab ennast märtsis karu koopast välja, hakkavad rändlinnud taas kodupoole pöörduma, pistavad ussid nina mätta seest välja ja tehakse maagilisi toiminguid ärkavate putukate-mutukate tõrjeks.

  Kõik tõuseb taas elule. Ja nii on ka märts kõige uue alguse kehastuse – naise – kuu. Mahuvad ju paastukuusse lisaks „kõigest“ saja-aastase ajalooga rahvusvahelisele naistepäevale (8. märts) veel mitu palju ürgsemat väekatele naistele pühendatud tähtpäeva: jevdokiapäev (1. märts), püha Gertrudi mäletuspäev ehk käädripäev (17. märts), paastumaarjapäev (25. märts), mil Maarjale kuulutati ette Jeesuse sündi...   Nii laulamegi 8. märtsil 19. sajandi linnakodaniku muuseumis kell 18.00 – 20.00 naistele, naistest, naiste õpetuseks kui ka nende eest hoiatuseks, kevadest ja armastusest. Sest mida muud võib naise vastu tunda kui ainult armastust!    Igav on olla iluta, hale olla laalemata. (Väike-Maarja)   Nüüd ja ikka täiskuu neljapäevadel!   Rohkem infot: www.folklore.ee/regilaulutuba  Regilaulutuba Kevadkuu on uue alguse ja ärkamise kuu - pööripäevaselt pöörane ja pöördeline! Küll keerab ennast märtsis karu koopast välja, hakkavad rändlinnud taas kodupoole pöörduma, pistavad ussid nina mätta seest välja ja tehakse maagilisi toiminguid ärkavate putukate-mutukate tõrjeks. Solid reading about which is the best web hosting companies helped to make more educated choice.
Regilaulutuba märtsis
Maarja Aigro
Kevadkuu on uue alguse ja ärkamise kuu - pööripäevaselt pöörane ja pöördeline! Küll keerab ennast märtsis karu koopast välja, hakkavad rändlinnud taas kodupoole pöörduma, pistavad ussid nina mätta seest välja ja tehakse maagilisi toiminguid ärkavate putukate-mutukate tõrjeks.

 

Kõik tõuseb taas elule. Ja nii on ka märts kõige uue alguse kehastuse – naise – kuu. Mahuvad ju paastukuusse lisaks „kõigest“ saja-aastase ajalooga rahvusvahelisele naistepäevale (8. märts) veel mitu palju ürgsemat väekatele naistele pühendatud tähtpäeva: jevdokiapäev (1. märts), püha Gertrudi mäletuspäev ehk käädripäev (17. märts), paastumaarjapäev (25. märts), mil Maarjale kuulutati ette Jeesuse sündi...

 

Nii laulamegi 8. märtsil 19. sajandi linnakodaniku muuseumis kell 18.00 – 20.00 naistele, naistest, naiste õpetuseks kui ka nende eest hoiatuseks, kevadest ja armastusest. Sest mida muud võib naise vastu tunda kui ainult armastust! 

 

Igav on olla iluta, hale olla laalemata. (Väike-Maarja)

 

Nüüd ja ikka täiskuu neljapäevadel!

 

Rohkem infot: www.folklore.ee/regilaulutuba 

Regilaulutuba

Regilaulutuba märtsis Kevadkuu on uue alguse ja ärkamise kuu - pööripäevaselt pöörane ja pöördeline! Küll keerab ennast märtsis karu koopast välja, hakkavad rändlinnud taas kodupoole pöörduma, pistavad ussid nina mätta seest välja ja tehakse maagilisi toiminguid ärkavate putukate-mutukate tõrjeks.
Solid reading about which is the best web hosting companies helped to make more educated choice. Third argument is that top web hosting companies not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. They have more in one page than others have in five written on topic the best website hosting longer see araweb.co.uk top web hosting it's recognized brand with satisfying hosting UK web companies always rigorously seeking right position is really strong and they know well what is really important so their well-balanced approach to web hosting UK companies is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |