Registreerumine XIV eesti rahvamuusikatöötluste festivalile Moisekatsi Elohelü 2013 on avatud

26.-27 aprillil 2013 toimub Põlvamaal Mooste mõisas XIV eesti rahvamuusikatöötluste festival „Moisekatsi Elohelü“, mille märksõnadeks on seekord rahvusvaheline koostöö põhjamaade folkmuusikutega, teatetants Põlva-Mooste ja päikese loojalaulmine koos UMA PIDO kooridega.

  Järjekorras XIV eesti rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü (Mooste Eluheli) toimub igal aastal jüripäeva paiku ning on kutsutud ellu selleks, et eesti rahvamuusika ei kaoks, vaid elaks edasi muutuvas ajas, uutes traditsioonides ja vormides. Festivali ainulaadsus põhineb festivali teisel päeva toimuval loomingulisel võistluskontserdil, mis nõuab võistlejatelt eesti rahvamuusika tundmist, väga häid interpreteerimisvõimeid ja heal tasemel muusikaliste seadete tegemise oskust.    Registreerumine festivali südameks olevale võistluskontserdile on avatud kuni 15. jaanuarini 2013. Registreeruda saab kodulehel folkfest.weebly.com oleva ankeedi kaudu, samal lehel on saadaval ka võistluskontserdi kohustusliku loo noot, sõnad ja helinäide.   Lisaks 27. aprillil  toimuvale peakontserdile hõlmab festivali programm erinevaid kontserte Mooste mõisakompleksis, vabalaval ja looduses.  Võistluskontserdi kava eeldab osalejalt kaht lugu, millest üks on esineja poolt vabalt valitud eesti rahvamuusikal põhinev töötlus, teine korraldajate poolt ette antud loo interpreteering.   Tänavuse festivali kohustuslikuks looks on Põlva kihelkonnast pärit laul „Õtak tulõ“. Kes viib seekord koju festivali 1000-euro suuruse peapreemia, selgub pärast ¾ürii otsust ööl vastu pühapäeva. Festivali võistluskontsert on Eestis ainulaadne rahvamuusikaalane loominguline konkurss, kus hinnatakse ja tunnustatakse eesti rahvamuusika põhiväärtusi, olles avatud nii professionaalsetele kui harrastusmuusikutele Eestis ja väljaspool.   Festivali korraldavad MTÜ Folgisellide Selts ning Mooste Vallavalitsus.   Lähem teave: Ülle Podekrat 50 87 825 Moisekatsi Elohelü Registreerimine Moisekatsi Elohelüle 26.-27 aprillil 2013 toimub Põlvamaal Mooste mõisas XIV eesti rahvamuusikatöötluste festival „Moisekatsi Elohelü“, mille märksõnadeks on seekord rahvusvaheline koostöö põhjamaade folkmuusikutega, teatetants Põlva-Mooste ja päikese loojalaulmine koos UMA PIDO kooridega. I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing web hosting best companies and doing what they promise,
Registreerumine XIV eesti rahvamuusikatöötluste festivalile Moisekatsi Elohelü 2013 on avatud
Kati Taal
26.-27 aprillil 2013 toimub Põlvamaal Mooste mõisas XIV eesti rahvamuusikatöötluste festival „Moisekatsi Elohelü“, mille märksõnadeks on seekord rahvusvaheline koostöö põhjamaade folkmuusikutega, teatetants Põlva-Mooste ja päikese loojalaulmine koos UMA PIDO kooridega.

 

Järjekorras XIV eesti rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü (Mooste Eluheli) toimub igal aastal jüripäeva paiku ning on kutsutud ellu selleks, et eesti rahvamuusika ei kaoks, vaid elaks edasi muutuvas ajas, uutes traditsioonides ja vormides.

Festivali ainulaadsus põhineb festivali teisel päeva toimuval loomingulisel võistluskontserdil, mis nõuab võistlejatelt eesti rahvamuusika tundmist, väga häid interpreteerimisvõimeid ja heal tasemel muusikaliste seadete tegemise oskust. 

 

Registreerumine festivali südameks olevale võistluskontserdile on avatud kuni 15. jaanuarini 2013.

Registreeruda saab kodulehel folkfest.weebly.com oleva ankeedi kaudu, samal lehel on saadaval ka võistluskontserdi kohustusliku loo noot, sõnad ja helinäide.

 

Lisaks 27. aprillil  toimuvale peakontserdile hõlmab festivali programm erinevaid kontserte Mooste mõisakompleksis, vabalaval ja looduses. 

Võistluskontserdi kava eeldab osalejalt kaht lugu, millest üks on esineja poolt vabalt valitud eesti rahvamuusikal põhinev töötlus, teine korraldajate poolt ette antud loo interpreteering.

 

Tänavuse festivali kohustuslikuks looks on Põlva kihelkonnast pärit laul „Õtak tulõ“. Kes viib seekord koju festivali 1000-euro suuruse peapreemia, selgub pärast ¾ürii otsust ööl vastu pühapäeva.

Festivali võistluskontsert on Eestis ainulaadne rahvamuusikaalane loominguline konkurss, kus hinnatakse ja tunnustatakse eesti rahvamuusika põhiväärtusi, olles avatud nii professionaalsetele kui harrastusmuusikutele Eestis ja väljaspool.

 

Festivali korraldavad MTÜ Folgisellide Selts ning Mooste Vallavalitsus.

 

Lähem teave:

Ülle Podekrat

50 87 825

Moisekatsi Elohelü

Registreerimine Moisekatsi Elohelüle

Registreerumine XIV eesti rahvamuusikatöötluste festivalile Moisekatsi Elohelü 2013 on avatud 26.-27 aprillil 2013 toimub Põlvamaal Mooste mõisas XIV eesti rahvamuusikatöötluste festival „Moisekatsi Elohelü“, mille märksõnadeks on seekord rahvusvaheline koostöö põhjamaade folkmuusikutega, teatetants Põlva-Mooste ja päikese loojalaulmine koos UMA PIDO kooridega.
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing web hosting best companies and doing what they promise, I really enjoyed reading of the best website hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing best hosting website companies, it is absolutely worth read more about araweb.co.uk hosting articles I read it two times and understood companies web hosting services much better. Now I have also broader info about well balanced that is why I prefer competent companies hosting provider web and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |