Saaremaa regilaulutuba

Sel hooajal süüvime regilaulu läbi erinevate piirkondade, et mõista paremini paiga omapära ja laulu meelt. Arutleme, mis on kindla kihelkonna laulu viis ja siis, võtame selle ka üles. Räägime kuidas ja millest mõjutatuna on laulud kujunenud. Esimene regilaulutuba keskendub laiemalt Saaremaa lauludele.

  Millal? 25.oktoobril 2012 kell 18.00-20.00 Kus? 19. sajandi Tartu Linnakodaniku muuseumis (Jaani 16, Tartu)   Uuenenud ilmega Regiulaulutoa laulavad seekord lahti põline sõrulane Mari Lepik ja endine mandrimees Oliver Parrest. Mari, kes seekord eest võtab, on pärit Sõrve säärest, lammaste ja lainete keskelt. Sel neljapäeval laulab Mari oma perega  ja räägib tuulise poolsaare olemusest - mis laule on seal lauldud, mis jutte räägitud, kuidas tema sellega suhestub ning kuidas ja kas see on tema elu rütmi mõjutanud. Kes teab, võib-olla mängime ka mõne laulumängu! Mina aga laulan, miks ma ei laula! (Karja 1889) Regilaulutoa, Mari, teiste selle hooaja vedajate ja ka toimumisaegade kohta saab täpsemalt lugeda: www.folklore.ee/regilaulutuba Regilaulutuba Sel hooajal süüvime regilaulu läbi erinevate piirkondade, et mõista paremini paiga omapära ja laulu meelt. Arutleme, mis on kindla kihelkonna laulu viis ja siis, võtame selle ka üles. Räägime kuidas ja millest mõjutatuna on laulud kujunenud. Esimene regilaulutuba keskendub laiemalt Saaremaa lauludele. Reliable technical systems make enormous difference in best hosting web companies and it is sure-fire choice.
Saaremaa regilaulutuba
Maarja Aigro
Sel hooajal süüvime regilaulu läbi erinevate piirkondade, et mõista
paremini paiga omapära ja laulu meelt. Arutleme, mis on kindla kihelkonna
laulu viis ja siis, võtame selle ka üles. Räägime kuidas ja millest
mõjutatuna on laulud kujunenud. Esimene regilaulutuba keskendub laiemalt Saaremaa lauludele.

 

Millal? 25.oktoobril 2012 kell 18.00-20.00

Kus? 19. sajandi Tartu Linnakodaniku muuseumis (Jaani 16, Tartu)

 

Uuenenud ilmega Regiulaulutoa laulavad seekord lahti põline sõrulane Mari Lepik ja endine mandrimees Oliver Parrest.


Mari, kes seekord eest võtab, on pärit Sõrve säärest, lammaste ja lainete
keskelt. Sel neljapäeval laulab Mari oma perega  ja räägib tuulise
poolsaare olemusest - mis laule on seal lauldud, mis jutte räägitud,
kuidas tema sellega suhestub ning kuidas ja kas see on tema elu rütmi
mõjutanud.
Kes teab, võib-olla mängime ka mõne laulumängu!

Mina aga laulan, miks ma ei laula! (Karja 1889)

Regilaulutoa, Mari, teiste selle hooaja vedajate ja ka toimumisaegade
kohta saab täpsemalt lugeda: www.folklore.ee/regilaulutuba

Regilaulutuba

Saaremaa regilaulutuba Sel hooajal süüvime regilaulu läbi erinevate piirkondade, et mõista paremini paiga omapära ja laulu meelt. Arutleme, mis on kindla kihelkonna laulu viis ja siis, võtame selle ka üles. Räägime kuidas ja millest mõjutatuna on laulud kujunenud. Esimene regilaulutuba keskendub laiemalt Saaremaa lauludele.
Reliable technical systems make enormous difference in best hosting web companies and it is sure-fire choice. Maintaining website is really important, I discovered what is the best web hosting and use truly reliable service now. The link is generally describing the best web hosting companies, clear vision araweb.co.uk provides top uk web hosting because they offer reliable services, I experienced hosting web top companies and am convinced of their quality position is really strong and they know well what is really important I do not mind having more info about best website hosting companies but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |