Sabatantsu festival seisab kodumaise tantsuhariduse eest

Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja.

  Lisaks paljudele rahvatantsurühmadele, mis tegelevad enamasti uusloominguga, ning paljude võõramaiste tantsustuudiote kõrval on eesti omakultuuri ja kohaliku tantsupärandi hoidmine ja õpetamine hindamatult suure tähtsusega. Traditsioonilise tantsu festival Sabatants on mõeldud erineval tasemel tantsuoskajatele pakkudes põnevat ja väljakutsuvat programmi nii neile, kel tantsukogemusi juba palju kui ka täiesti uutele tulijatele. Hommikustes seminarides ootame arutlema, kaasa mõtlema ja kuulama eesti tantsukultuuri teemadel. Päeval toimuvad õpitoad, mille põhirõhk on eesti tantsudel, kuid traditsioonilise kultuuri paremaks mõistmiseks oleme palunud õpetama omi pärimustantse ka mõned külalised kaugemalt: Noa Shamir Taanist, Sviatlana Klepikava Valgevenest ja ingerisoome asjatundja Juha-Matti Aronen. Tantsuõpetajad on oma ala parimad asjatundjad. Õhtul toimuvad külapidude ja tantsuklubide eeskujul tantsuõhtud, kus saab praktiseerida ja kinnistada päeval omandatud oskusi. Tantsufestivali raames toimub sel aastal ka kontserdisari. Kontsertidel esinevad ansamblid nii kuulamiseks (Mari Kalkun, Pastacas, Anu ja Triinu Taul) kui ka tantsimiseks (Klapp, VEM ja Ülemakstud Rentslihärrad ehk Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa). Sabatantsu festival toimub 9.-12. mai, Tallinnas, VonKrahli teatri ja baari ruumides. Festivalipassid müügil Piletimaailmas soodushinnaga 22€/20€ vaid aprilli lõpuni, hiljem ja kohapeal 25€/22€ https://www.piletimaailm.com/performances/38344-traditsioonilise-tantsu-festival-sabatants Rohkem infot ja täpsem kava: www.sabatants.ee FB: http://www.facebook.com/sabatants FB üritus: http://www.facebook.com/events/231813706957649/ Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found web hosting best companies and would like to share it with you.
Sabatantsu festival seisab kodumaise tantsuhariduse eest
MTÜ Sabatants
Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja.

 

Lisaks paljudele rahvatantsurühmadele, mis tegelevad enamasti uusloominguga, ning paljude võõramaiste tantsustuudiote kõrval on eesti omakultuuri ja kohaliku tantsupärandi hoidmine ja õpetamine hindamatult suure tähtsusega. Traditsioonilise tantsu festival Sabatants on mõeldud erineval tasemel tantsuoskajatele pakkudes põnevat ja väljakutsuvat programmi nii neile, kel tantsukogemusi juba palju kui ka täiesti uutele tulijatele. Hommikustes seminarides ootame arutlema, kaasa mõtlema ja kuulama eesti tantsukultuuri teemadel. Päeval toimuvad õpitoad, mille põhirõhk on eesti tantsudel, kuid traditsioonilise kultuuri paremaks mõistmiseks oleme palunud õpetama omi pärimustantse ka mõned külalised kaugemalt: Noa Shamir Taanist, Sviatlana Klepikava Valgevenest ja ingerisoome asjatundja Juha-Matti Aronen. Tantsuõpetajad on oma ala parimad asjatundjad.

Õhtul toimuvad külapidude ja tantsuklubide eeskujul tantsuõhtud, kus saab praktiseerida ja kinnistada päeval omandatud oskusi.

Tantsufestivali raames toimub sel aastal ka kontserdisari. Kontsertidel esinevad ansamblid nii kuulamiseks (Mari Kalkun, Pastacas, Anu ja Triinu Taul) kui ka tantsimiseks (Klapp, VEM ja Ülemakstud Rentslihärrad ehk Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa).

Sabatantsu festival toimub 9.-12. mai, Tallinnas, VonKrahli teatri ja baari ruumides.

Festivalipassid müügil Piletimaailmas soodushinnaga 22€/20€ vaid aprilli lõpuni, hiljem ja kohapeal 25€/22€

Rohkem infot ja täpsem kava: www.sabatants.ee
Sabatantsu festival seisab kodumaise tantsuhariduse eest Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja.
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found web hosting best companies and would like to share it with you. I found deductively, that which web hosting is best is the foundation for website. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see the best website hosting for reaching West Midland web hosting in the UK I am confident, that web hosting in the UK companies is one of the best remarkable results for publications, which are really important for me. Finally, web hosting in UK companies exites me every day. Take my words for this! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   



Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |