Selgunud on Mooste folgi peapreemia nominendid!

500 kohaline statsionaarse helitehnika ja valgustusega kontsertsaal Mooste Folgikoda on 24.-25. aprillil valmis järjekordseks eesti rahvamuusikatöötluste festivaliks Moisekatsi Elohelü 2015!

  Seekord asub 25. aprilli õhtusel kontserdil võistlustulle 18 muusikalist kollektiivi. Kohal on eelmisel aastal festivali  peapreemia võitnud ansambel Miinus seitse Tallinnast ; Publiku Lemmik 2012 ja Noortepreemia 2013 võitnud  ansambel Wigla Tallinnast; Põlva linna preemia 2009 võitnud, patrooni Ingrid Rüütli ja ¾ürii tunnustust pälvinud noorte ansambel Singelus Tartust; eelmisel aastal suurepäraselt üles astunud ansamblid KoKoKo ja Ars Apta, ning juba aastaid Mooste folgil osalenud ansambel VEA .   Uuteks tulijateks on seekord  muusikalised kooslused Sõmer, Tabas & Varblane, Kavilda Kunztnikud ja Nõo Muusikakooli viiulivirtuoosid Tartumaalt ; Janne Suits ja Kristi Kool ning HarlEtno@J.S.Viljandimaalt; Aile Alveus ja Antzud Tallinnast. Järvamaad esindab ansambel Arhailised Mehed ning Harjumaad ansambel RannabRe. Üksinda astub seekord võistlustulle Maarja Nuut ning rahvusvahelist seltskonda esindavad Les Wilson ja Evelyn Kanepi Inglismaalt ning Rootsi-Eesti ansambel Folk & Rockare.   Kuna 2015. aasta on muusika-aasta ning muusikal on väga suur väärtus meie mälestuste hoidjana, siis on Mooste folk sel aastal pilgu kohalike juurte poole suunanud. Kevadise festivali muusikakonkursi kohustuslikuks looks on Moostest pärit lauliku Alice Porossoni lauldud „Üts noor ja illos tütarlats“. Teise loona esitavad võistluskontserdi osalised vabalt valitud rahvamuusika interpreteeringu.   XVI Moisekatsi Elohelü rüütab eesti rahvamuusika kaasaegsesse vormi läbi erinevate  muusikaliste projektide. Võistluskontserdil pannakse proovile esinejate vokaal- ja instrumentaalvõimed, loominguline fantaasia ja tehnilised oskused. Sündmusega hoogustatakse looma rahvamuusika kaasaegseid interpretatsioone, unustamata sealjuures oma juuri.   Folgisuvi algab Moostest!   MTÜ Folgisellide Selts.   Festivali kunstiline juht Ülle Podekrat TEL. 50 87 825 yllepodekrat[at]gmail.com 500 kohaline statsionaarse helitehnika ja valgustusega kontsertsaal Mooste Folgikoda on 24.-25. aprillil valmis järjekordseks eesti rahvamuusikatöötluste festivaliks Moisekatsi Elohelü 2015! Don't let design issues cover the fact, that what is the best web hosting is important for maintaining your website.
Selgunud on Mooste folgi peapreemia nominendid!

500 kohaline statsionaarse helitehnika ja valgustusega kontsertsaal Mooste Folgikoda on 24.-25. aprillil valmis järjekordseks eesti rahvamuusikatöötluste festivaliks Moisekatsi Elohelü 2015!

 

Seekord asub 25. aprilli õhtusel kontserdil võistlustulle 18 muusikalist kollektiivi. Kohal on eelmisel aastal festivali  peapreemia võitnud ansambel Miinus seitse Tallinnast ; Publiku Lemmik 2012 ja Noortepreemia 2013 võitnud  ansambel Wigla Tallinnast; Põlva linna preemia 2009 võitnud, patrooni Ingrid Rüütli ja ¾ürii tunnustust pälvinud noorte ansambel Singelus Tartust; eelmisel aastal suurepäraselt üles astunud ansamblid KoKoKo ja Ars Apta, ning juba aastaid Mooste folgil osalenud ansambel VEA .

 

Uuteks tulijateks on seekord  muusikalised kooslused Sõmer, Tabas & Varblane, Kavilda Kunztnikud ja Nõo Muusikakooli viiulivirtuoosid Tartumaalt ; Janne Suits ja Kristi Kool ning HarlEtno@J.S.Viljandimaalt; Aile Alveus ja Antzud Tallinnast. Järvamaad esindab ansambel Arhailised Mehed ning Harjumaad ansambel RannabRe. Üksinda astub seekord võistlustulle Maarja Nuut ning rahvusvahelist seltskonda esindavad Les Wilson ja Evelyn Kanepi Inglismaalt ning Rootsi-Eesti ansambel Folk & Rockare.

 

Kuna 2015. aasta on muusika-aasta ning muusikal on väga suur väärtus meie mälestuste hoidjana, siis on Mooste folk sel aastal pilgu kohalike juurte poole suunanud. Kevadise festivali muusikakonkursi kohustuslikuks looks on Moostest pärit lauliku Alice Porossoni lauldud „Üts noor ja illos tütarlats“. Teise loona esitavad võistluskontserdi osalised vabalt valitud rahvamuusika interpreteeringu.

 

XVI Moisekatsi Elohelü rüütab eesti rahvamuusika kaasaegsesse vormi läbi erinevate  muusikaliste projektide. Võistluskontserdil pannakse proovile esinejate vokaal- ja instrumentaalvõimed, loominguline fantaasia ja tehnilised oskused. Sündmusega hoogustatakse looma rahvamuusika kaasaegseid interpretatsioone, unustamata sealjuures oma juuri.

 

Folgisuvi algab Moostest!

 

MTÜ Folgisellide Selts.

 

Festivali kunstiline juht

Ülle Podekrat

TEL. 50 87 825

yllepodekrat[at]gmail.com

Selgunud on Mooste folgi peapreemia nominendid! 500 kohaline statsionaarse helitehnika ja valgustusega kontsertsaal Mooste Folgikoda on 24.-25. aprillil valmis järjekordseks eesti rahvamuusikatöötluste festivaliks Moisekatsi Elohelü 2015!
Don't let design issues cover the fact, that what is the best web hosting is important for maintaining your website. I don't think it is trivial question, because top web hosting companies truly matters when you have website with heavy load. They explained it in plain English with simple analogies, it makes web top hosting companies it is absolutely worth read more leads me always to new understanding companies hosting web UK so sometimes best offers finally, it is the place for reaping full knowledge about companies web hosting services with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |