Sille Kapper ja Kristiina Kapper Üks kaerajaan kõik

Kolmapäeval, 25. veebruaril kell 18.00 Vene tn 6 (II korrus)

  Tantsuõpetajad Sille ja Kristiina Kapper räägivad sellest, mis tantsija jaoks jääb enamasti nähtamatuks või tundub arusaamatuna – tantsuõpetaja töö köögipoolest. Puudutame just meile olulisi teemasid, mille üle mõtlemas end alatihti oleme leidnud, näiteks mitmekihilised suhted erinevate tantsustiilide vahel.  Ema ja tütre dialoogis võib selguda, mis ja miks meile rahva- või pärimustantsu tantsimise ning tantsu õpetamise juures tähtis on. Läbikäidud sarnastest ning erinevatest teekondadest jutustades märkame, millal, kuidas või mille kaudu kumbki oma äratundmisteni jõudis. Kahekesi on hea arutleda, aga kuulajate küsimused on teretulnud jutule uusi pöördeid lisama. Juttude vahele oleme palunud pilli mängima väga head muusikud, kelle töö meid on inspireerinud.  Esinevad ka Leesikad Tallinna Prantsuse Lütseumist ja rahvakunstiansambli Leigarid tantsijad. Sissepääs 6 eurot. Maitset lisab ka klaas head veini! Täpsem teave: Ene Lukka-Jegikjan +372 56 240 043 es1 = 'mailto:ene.'; es2 = 'lukka-jegikj'; es3 = ';an@folkloorin&#'; es4 = 'x6f;ukogu.ee'; ts1 = 'ene.lukka&'; ts2 = '#x2d;jegikjan@f&'; ts3 = '#111;lkloorinouko'; ts4 = '03;u.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+ts4+' ');ene.[No SpaM]lukka-jegikjan@folkloorinoukogu.ee Kolmapäeval, 25. veebruaril kell 18.00 Vene tn 6 (II korrus) I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing best web hosting companies and doing what they promise,
Sille Kapper ja Kristiina Kapper Üks kaerajaan kõik

Kolmapäeval, 25. veebruaril kell 18.00 Vene tn 6 (II korrus)

 

Tantsuõpetajad Sille ja Kristiina Kapper räägivad sellest, mis tantsija jaoks jääb enamasti nähtamatuks või tundub arusaamatuna – tantsuõpetaja töö köögipoolest. Puudutame just meile olulisi teemasid, mille üle mõtlemas end alatihti oleme leidnud, näiteks mitmekihilised suhted erinevate tantsustiilide vahel. 
Ema ja tütre dialoogis võib selguda, mis ja miks meile rahva- või pärimustantsu tantsimise ning tantsu õpetamise juures tähtis on. Läbikäidud sarnastest ning erinevatest teekondadest jutustades märkame, millal, kuidas või mille kaudu kumbki oma äratundmisteni jõudis.
Kahekesi on hea arutleda, aga kuulajate küsimused on teretulnud jutule uusi pöördeid lisama. Juttude vahele oleme palunud pilli mängima väga head muusikud, kelle töö meid on inspireerinud. 

Esinevad ka Leesikad Tallinna Prantsuse Lütseumist ja rahvakunstiansambli Leigarid tantsijad.Sissepääs 6 eurot. Maitset lisab ka klaas head veini!Täpsem teave:

Ene Lukka-Jegikjan
+372 56 240 043

Sille Kapper ja Kristiina Kapper Üks kaerajaan kõik Kolmapäeval, 25. veebruaril kell 18.00 Vene tn 6 (II korrus)
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing best web hosting companies and doing what they promise, I don't think it is trivial question, because the best web hosting companies truly matters when you have website with heavy load. Website reliability depends so much on the best website hosting note which web hosting uk companies I experienced best web hosting website in most personal knowledge, therefore I know, that top service they have well written guidelines of web hosting in the UK companies and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |