Sussisahistamine VEMiga

Suure Üleriigilise Võistumängimise afterparty - sussisahistamine trioga VEM.

  Millal? 3.mai 2013 kell 19.00 Kus? Pärimusmuusika aida suures saalis (Tasuja pst 6, Viljandi) Palju? 5 € / 3,50 €   VEM on rõõmsameelne ja särtsakas trio, mis rõhub muusika tantsulisusele. Ansambli repertuaari kuuluvad traditsioonilised eesti labajalad, reinlendrid, valsid, polkad ja eritantsud. VEM-i konstertidel ei ole harukordne see, kui muusikud rahva sekka hüppavad ning mõne tantsusammu ette näitavad - ikka selleks, et tantsust ja muusikast veel suuremat mõnu tunda!  Sussisahistamine VEMiga Suure Üleriigilise Võistumängimise afterparty - sussisahistamine trioga VEM. First impression was that they offer fair-minded quality the best web hosting companies without bells and whistles.
Sussisahistamine VEMiga
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Suure Üleriigilise Võistumängimise afterparty - sussisahistamine trioga VEM.

 

Millal? 3.mai 2013 kell 19.00

Kus? Pärimusmuusika aida suures saalis (Tasuja pst 6, Viljandi)

Palju? 5 € / 3,50 €

 

VEM on rõõmsameelne ja särtsakas trio, mis rõhub muusika tantsulisusele. Ansambli repertuaari kuuluvad traditsioonilised eesti labajalad, reinlendrid, valsid, polkad ja eritantsud. VEM-i konstertidel ei ole harukordne see, kui muusikud rahva sekka hüppavad ning mõne tantsusammu ette näitavad - ikka selleks, et tantsust ja muusikast veel suuremat mõnu tunda! 

Sussisahistamine VEMiga

Sussisahistamine VEMiga Suure Üleriigilise Võistumängimise afterparty - sussisahistamine trioga VEM.
First impression was that they offer fair-minded quality the best web hosting companies without bells and whistles. We controlled best hosting website companies and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about companies hosting web UK, insight www.araweb.co.uk new knowledge about web hosting companies is cool, specially if absolute quality after reading this article, I know much better best site hosting and may suggest ideas about what is the best hosting site even to my friends. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |