Suur jõulu-aastalõpu tantsuklubi Tallinnas

Kloostri Aidas peetakse üks suur jõulu-aastalõpu-poola-eesti tantsuklubi. Külla tulevad Janusz ja Kaja Prusinowskid ja Piotr Zgorzelski! Niisiis saab peale eesti tantsude tantsida ka poola mazurekke ja vivateid, kummale jääb polonees, selgub kohapeal. Tõotab tulla vahva ja peadpööritav õhtu!

  Millal? 27.detsember 2013 Kus? Kloostri Aidas (Vene tn 12, Tallinn)   17.00-18.30 Jõululaulude, muusika- ja kunstiõpitoad Kloostri Aidas (Kaja, Janusz ja Gabriel Prusinowskid)   18.30-20.00 Eesti ringmängutuba lastele Kloostri Aidas (Janika Viilma ja Ülle Paltser)   19.00-20.00 Püha Risti laulmine Katariina kirikus   20.00-20.30   Jõululaulude kontsert Kloostri Aidas: vanad rahvapärased laulud ja vana-poola jõululaulud ning „Lublini Horodosed”.   20.30-22.30 Poola tantsud Kloostri Aidas: Janusz Prusinowski, Kaja Prusinowska, Jan Gabriel Prusinowski, Piotr Zgorzelski   22.30 jätkub tantsuklubi Tallinna tantsuklubi Kloostri Aidas peetakse üks suur jõulu-aastalõpu-poola-eesti tantsuklubi. Külla tulevad Janusz ja Kaja Prusinowskid ja Piotr Zgorzelski! Niisiis saab peale eesti tantsude tantsida ka poola mazurekke ja vivateid, kummale jääb polonees, selgub kohapeal. Tõotab tulla vahva ja peadpööritav õhtu! However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting companies and discover best companies.
Suur jõulu-aastalõpu tantsuklubi Tallinnas
Leanne Barbo
Kloostri Aidas peetakse üks suur jõulu-aastalõpu-poola-eesti tantsuklubi. Külla tulevad Janusz ja Kaja Prusinowskid ja Piotr Zgorzelski! Niisiis saab peale eesti tantsude tantsida ka poola mazurekke ja vivateid, kummale jääb polonees, selgub kohapeal. Tõotab tulla vahva ja peadpööritav õhtu!

 

Millal? 27.detsember 2013

Kus? Kloostri Aidas (Vene tn 12, Tallinn)

 

17.00-18.30 Jõululaulude, muusika- ja kunstiõpitoad Kloostri Aidas (Kaja, Janusz ja Gabriel Prusinowskid)

 

18.30-20.00 Eesti ringmängutuba lastele Kloostri Aidas (Janika Viilma ja Ülle Paltser)

 

19.00-20.00 Püha Risti laulmine Katariina kirikus

 

20.00-20.30   Jõululaulude kontsert Kloostri Aidas: vanad rahvapärased laulud ja vana-poola jõululaulud ning „Lublini Horodosed”.

 

20.30-22.30 Poola tantsud Kloostri Aidas: Janusz Prusinowski, Kaja Prusinowska, Jan Gabriel Prusinowski, Piotr Zgorzelski

 

22.30 jätkub tantsuklubi


Tallinna tantsuklubi

Suur jõulu-aastalõpu tantsuklubi Tallinnas Kloostri Aidas peetakse üks suur jõulu-aastalõpu-poola-eesti tantsuklubi. Külla tulevad Janusz ja Kaja Prusinowskid ja Piotr Zgorzelski! Niisiis saab peale eesti tantsude tantsida ka poola mazurekke ja vivateid, kummale jääb polonees, selgub kohapeal. Tõotab tulla vahva ja peadpööritav õhtu!
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting companies and discover best companies. Third argument is that web hosting best companies not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative the best web hosting companies discover I saw UK web hosting companies reviews there on araweb.co.uk website new knowledge about which web hosting UK companies is cool, specially if servers that is why I prefer competent UK web hosting companies and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |