Suviste käsitöö- ja maalaat Värskas

Juba seitsmendat korda toimuv käsitöö- ja maalaat on hea võimalus veeta koos perega tore laadapäev. Kaubeldakse nii olulise kevadkauba (taimed-istikud), käsitöö, kui ka vanavaraga. Laadal saab kuulda ja näha ka seto muusikat, laulu ning tantsu. Pakutakse laadasööke ja -jooke.

  Millal? 26.mai 2013 kell 10.00 Kus? Värska, Põlvamaa   VII Käsitöö- ja maalaat toimub tänavu koos maakondliku folkloori ¾anripäevaga. Laadateemalist kultuuriprogrammi pakuvad maakondlikud folkloorirühmad.   Teave ja registreerimine: Värska Kultuurikeskus 52 91 619 es1 = 'mailto:kultuu&#'; es2 = '114;ikeskus@v&#'; es3 = '101;rska.ee'; ts1 = 'kultuurike'; ts2 = 'skus@verska.e'; ts3 = '01;'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');kult[No SpaM]uurikeskus@verska.ee Suvistete laat Värskas Juba seitsmendat korda toimuv käsitöö- ja maalaat on hea võimalus veeta koos perega tore laadapäev. Kaubeldakse nii olulise kevadkauba (taimed-istikud), käsitöö, kui ka vanavaraga. Laadal saab kuulda ja näha ka seto muusikat, laulu ning tantsu. Pakutakse laadasööke ja -jooke. Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of top web hosting companies and see what they really offer
Suviste käsitöö- ja maalaat Värskas
Värska Kultuurikeskus
Juba seitsmendat korda toimuv käsitöö- ja maalaat on hea võimalus veeta koos perega tore laadapäev. Kaubeldakse nii olulise kevadkauba (taimed-istikud), käsitöö, kui ka vanavaraga. Laadal saab kuulda ja näha ka seto muusikat, laulu ning tantsu. Pakutakse laadasööke ja -jooke.

 

Millal? 26.mai 2013 kell 10.00

Kus? Värska, Põlvamaa

 

VII Käsitöö- ja maalaat toimub tänavu koos maakondliku folkloori ¾anripäevaga. Laadateemalist kultuuriprogrammi pakuvad maakondlikud folkloorirühmad.

 

Teave ja registreerimine:

Värska Kultuurikeskus

52 91 619

Suvistete laat Värskas

Suviste käsitöö- ja maalaat Värskas Juba seitsmendat korda toimuv käsitöö- ja maalaat on hea võimalus veeta koos perega tore laadapäev. Kaubeldakse nii olulise kevadkauba (taimed-istikud), käsitöö, kui ka vanavaraga. Laadal saab kuulda ja näha ka seto muusikat, laulu ning tantsu. Pakutakse laadasööke ja -jooke.
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of top web hosting companies and see what they really offer I don't think it is trivial question, because web companies hosting top truly matters when you have website with heavy load. Araweb.co.uk is great source for web hosting in the UK companies discover UK web hosting service because they offer reliable services, I experienced UK web hosting companies and am convinced of their quality top service after long story. I read about companies hosting web provider and now I know about it much more. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |