Tallinna lõõtsaklubi alustab

Kooskäimist alustab seltskond inimesi, kel huvi eesti lõõtspilli vastu, kes juba natuke või rohkem mängivad või hoopis lõõtsaga esimest tutvust soovivad teha.

  Eeskuju võetakse lõõtspillikursustelt Põlvast, Viljandist, Põltsamaalt, lükates samalaadset kursust käima ka pealinnas. Põhja-Eestis on väga palju lõõtsamängijaid, eriti noori või alustavaid pillimehi. Suurlinna käras ei paista vaikselt kosuv lõõtsatraditsioon aga nii välja, kui Lõuna-Eesti kogukonnas.   Tallinna lõõtsaklubi võiks kujuneda kohaks, kus luua uusi tutvusi, oma jõud ühendada, õppida uusi lugusid, nii külalisõpetajatelt kui üksteiselt, ja seda kõike mõnusas pool-kinnises klubilises seltskonnas. Õpitoale ja harjutamisele järgneb alati vabamas vormis jämm.   Esimesel korral on õpetama kutsutud Enrik Visla, Võrumaa juurtega Läänemaa lõõtsamees ja seda juba kolmandat põlve. Enrik on ka Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi rahvamuusika mentor. Teda abistab õpetamisel Juhan Uppin, kes tutvustab kokkutulnutele sündmust ka lähemalt.   Kõik huvilised on oodatud kolmapäeval 30. mail kell 19.00 Kadriorgu, korporatsioon Fraternitas Liviensis Tallinna konvendikorteri ruumidesse, aadressil A. Weizenbergi 10-6, Tallinn.   Tänu Kultuurkapitalile on sündmus tasuta! Tallinna lõõtsaklubi Kooskäimist alustab seltskond inimesi, kel huvi eesti lõõtspilli vastu, kes juba natuke või rohkem mängivad või hoopis lõõtsaga esimest tutvust soovivad teha. Surprising detail about best web hosting companies was imminent after reading testimonials.
Tallinna lõõtsaklubi alustab
Tallinna Lõõtsaklubi
Kooskäimist alustab seltskond inimesi, kel huvi eesti lõõtspilli vastu, kes juba natuke või rohkem mängivad või hoopis lõõtsaga esimest tutvust soovivad teha.

 

Eeskuju võetakse lõõtspillikursustelt Põlvast, Viljandist, Põltsamaalt, lükates samalaadset kursust käima ka pealinnas. Põhja-Eestis on väga palju lõõtsamängijaid, eriti noori või alustavaid pillimehi. Suurlinna käras ei paista vaikselt kosuv lõõtsatraditsioon aga nii välja, kui Lõuna-Eesti kogukonnas.

 

Tallinna lõõtsaklubi võiks kujuneda kohaks, kus luua uusi tutvusi, oma jõud ühendada, õppida uusi lugusid, nii külalisõpetajatelt kui üksteiselt, ja seda kõike mõnusas pool-kinnises klubilises seltskonnas. Õpitoale ja harjutamisele järgneb alati vabamas vormis jämm.

 

Esimesel korral on õpetama kutsutud Enrik Visla, Võrumaa juurtega Läänemaa lõõtsamees ja seda juba kolmandat põlve. Enrik on ka Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi rahvamuusika mentor. Teda abistab õpetamisel Juhan Uppin, kes tutvustab kokkutulnutele sündmust ka lähemalt.

 

Kõik huvilised on oodatud kolmapäeval 30. mail kell 19.00 Kadriorgu, korporatsioon Fraternitas Liviensis Tallinna konvendikorteri ruumidesse, aadressil A. Weizenbergi 10-6, Tallinn.

 

Tänu Kultuurkapitalile on sündmus tasuta!

Tallinna lõõtsaklubi

Tallinna lõõtsaklubi alustab Kooskäimist alustab seltskond inimesi, kel huvi eesti lõõtspilli vastu, kes juba natuke või rohkem mängivad või hoopis lõõtsaga esimest tutvust soovivad teha.
Surprising detail about best web hosting companies was imminent after reading testimonials. If I Googled about web companies hosting top then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. Araweb.co.uk is great source for web top hosting companies browse go to website I read it two times and understood the best website hosting much better. Now I have also broader info about position is really strong and they know well what is really important and well structured presentation about web hosting in the UK companies which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |