Täna sai alguse 4. Folkloriada

CIOFF®i tähtsündmus, iga nelja aasta tagant toimuv folkloorifestival Folkloriada, toimub sel korral Anseongis Lõuna-Koreas 1.-14. oktoobrini 2012. See unikaalne ja suur festival toob kokku esinejaid peaaegu 40st erinevast riigist. Oodata on ligiakaudu 2000 tantsijat ja muusikut, kes tutvustavad oma rahvamänge, käsitööd, rahvustoite ja palju muud. Kaks nädalat kestev maailma kultuuride pidu on kulminatsiooniks mitme aasta pikkusele ettevalmistustööle.

  Iga CIOFF®i liikmesriik on enda hulgast valinud rühmad, kes kõige paremini suudavad edasi anda oma rahva pärimust. Eestist osalevad sel aastal Folkloriadal Lahemaa Rahwamuusikud, kelle ajalugu ulatub aastasse 1975, mil tuldi kokku eesmärgiga taaselustada vana regilaulu traditsiooni Lahemaal.   Kõikide eelduste kohaselt saabub Koreasse rohkem kui kaks miljonit külastajat kogu maailmast, kellel on võimalus kogeda mitmeid kultuure ühes paigas. Osavõtjaile avanevad traditsioonid kompaktsetena, luues seega pildi, mis harva avaldub isegi kõiki riike eraldi külastades.   Anseongi linn, Korea kultuuri-, spordi- ja turismiministeeriumi, Gyeongg’i provints ja CIOFF® Korea, kes on Folkloriada korraldajad, peavad festivali sealset toimumist väga oluliseks kogu piirkonnale.   CIOFF®  on Rahvusvaheline Folkloorifestivalide ja Rahvakunsti Organisatsioonide Nõukogu, millel on UNESCO konsultatiivstaatus. Ühendades sadu vabatahtlikke üle maailma, on CIOFF® kasvanud Euroopat siduvast organisatsioonist ülemaailmseks, hoides muutumatuna oma missiooni – julgustada kultuuride vahetust, ehk nagu on öelnud 1970. aastal CIOFF®i asutaja Henri Coursaget: ”Oluline on tugevdada rahvaste vahelist sõprust ja rahu”.   Lisateave CIOFF®i Folkloriada 2012 kohta Anseongis: www.2012folkloriada.com es1 = 'mailto:kore'; es2 = 'a2012@gmai&#'; es3 = 'x6c;.com'; ts1 = 'korea2012@gm&'; ts2 = '#x61;il.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');kore[No SpaM]a2012@gmail.com   Lisateave CIOFF®i kohta: www.cioff.orgCIOFF® Korea CIOFF®i tähtsündmus, iga nelja aasta tagant toimuv folkloorifestival Folkloriada, toimub sel korral Anseongis Lõuna-Koreas 1.-14. oktoobrini 2012. See unikaalne ja suur festival toob kokku esinejaid peaaegu 40st erinevast riigist. Oodata on ligiakaudu 2000 tantsijat ja muusikut, kes tutvustavad oma rahvamänge, käsitööd, rahvustoite ja palju muud. Kaks nädalat kestev maailma kultuuride pidu on kulminatsiooniks mitme aasta pikkusele ettevalmistustööle. When looking for excellent service and expert advice which web hosting is best offers outstanding possibilities.
Täna sai alguse 4. Folkloriada
CIOFF® Korea
CIOFF®i tähtsündmus, iga nelja aasta tagant toimuv folkloorifestival Folkloriada, toimub sel korral Anseongis Lõuna-Koreas 1.-14. oktoobrini 2012. See unikaalne ja suur festival toob kokku esinejaid peaaegu 40st erinevast riigist. Oodata on ligiakaudu 2000 tantsijat ja muusikut, kes tutvustavad oma rahvamänge, käsitööd, rahvustoite ja palju muud. Kaks nädalat kestev maailma kultuuride pidu on kulminatsiooniks mitme aasta pikkusele ettevalmistustööle.

 

Iga CIOFF®i liikmesriik on enda hulgast valinud rühmad, kes kõige paremini suudavad edasi anda oma rahva pärimust. Eestist osalevad sel aastal Folkloriadal Lahemaa Rahwamuusikud, kelle ajalugu ulatub aastasse 1975, mil tuldi kokku eesmärgiga taaselustada vana regilaulu traditsiooni Lahemaal.

 

Kõikide eelduste kohaselt saabub Koreasse rohkem kui kaks miljonit külastajat kogu maailmast, kellel on võimalus kogeda mitmeid kultuure ühes paigas. Osavõtjaile avanevad traditsioonid kompaktsetena, luues seega pildi, mis harva avaldub isegi kõiki riike eraldi külastades.

 

Anseongi linn, Korea kultuuri-, spordi- ja turismiministeeriumi, Gyeongg’i provints ja CIOFF® Korea, kes on Folkloriada korraldajad, peavad festivali sealset toimumist väga oluliseks kogu piirkonnale.

 

CIOFF®  on Rahvusvaheline Folkloorifestivalide ja Rahvakunsti Organisatsioonide Nõukogu, millel on UNESCO konsultatiivstaatus. Ühendades sadu vabatahtlikke üle maailma, on CIOFF® kasvanud Euroopat siduvast organisatsioonist ülemaailmseks, hoides muutumatuna oma missiooni – julgustada kultuuride vahetust, ehk nagu on öelnud 1970. aastal CIOFF®i asutaja Henri Coursaget: ”Oluline on tugevdada rahvaste vahelist sõprust ja rahu”.

 

Lisateave CIOFF®i Folkloriada 2012 kohta Anseongis:

www.2012folkloriada.com

 

Lisateave CIOFF®i kohta: www.cioff.org

Täna sai alguse 4. Folkloriada
CIOFF® Korea
Täna sai alguse 4. Folkloriada CIOFF®i tähtsündmus, iga nelja aasta tagant toimuv folkloorifestival Folkloriada, toimub sel korral Anseongis Lõuna-Koreas 1.-14. oktoobrini 2012. See unikaalne ja suur festival toob kokku esinejaid peaaegu 40st erinevast riigist. Oodata on ligiakaudu 2000 tantsijat ja muusikut, kes tutvustavad oma rahvamänge, käsitööd, rahvustoite ja palju muud. Kaks nädalat kestev maailma kultuuride pidu on kulminatsiooniks mitme aasta pikkusele ettevalmistustööle.
When looking for excellent service and expert advice which web hosting is best offers outstanding possibilities. We controlled website hosting companies best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Sweet knowledge about best web hosting website link read website there I read it all and understood hosting UK web companies fully. Their remarkable results that is why I prefer competent what is web hosting service and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |