Tantsumaja Liam Robinsoniga

26. oktoobril 2013 toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas Tantsumaja, mille alateemaks on "English Special" - teema on inspireeritud armastatud Liam Robinsonist, kes taaskord Eestisse tulemas on.

  Millal? 26.oktoober 2013 kell 20.00 Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi)   Liam Robinson Dance Band mängib traditsionaalset tantsumuusikat Inglismaalt ning õpetab selle maa seltskonnatantse. Liam on õppinud muusikat ja tantse mängides külades ja kommuunides Linconshire piirkonnas. Karjäär on viinud Liami ja tema bändi esinema ja õpetama üle terve Euroopa ning Põhja-Ameerika. Bänd mängib regulaarselt ka üle terve Suurbritannia. Nende tantsud on lihtsad, kiirelt õpitavad ning väga lõbusad, täpselt nagu nende muusikagi. Tule veendu ise! Lastele on avatud mängutuba. 26. oktoobril 2013 toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas Tantsumaja, mille alateemaks on "English Special" - teema on inspireeritud armastatud Liam Robinsonist, kes taaskord Eestisse tulemas on. When looking for excellent service and expert advice hosting web top companies offers outstanding possibilities.
Tantsumaja Liam Robinsoniga
Eesti Pärimusmuusika Keskus
26. oktoobril 2013 toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas Tantsumaja, mille alateemaks on "English Special" - teema on inspireeritud armastatud Liam Robinsonist, kes taaskord Eestisse tulemas on.

 

Millal? 26.oktoober 2013 kell 20.00

Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi)

 

Liam Robinson Dance Band mängib traditsionaalset tantsumuusikat Inglismaalt ning õpetab selle maa seltskonnatantse. Liam on õppinud muusikat ja tantse mängides külades ja kommuunides Linconshire piirkonnas. Karjäär on viinud Liami ja tema bändi esinema ja õpetama üle terve Euroopa ning Põhja-Ameerika. Bänd mängib regulaarselt ka üle terve Suurbritannia. Nende tantsud on lihtsad, kiirelt õpitavad ning väga lõbusad, täpselt nagu nende muusikagi. Tule veendu ise!

Lastele on avatud mängutuba.


Tantsumaja Liam Robinsoniga
Tantsumaja Liam Robinsoniga 26. oktoobril 2013 toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas Tantsumaja, mille alateemaks on "English Special" - teema on inspireeritud armastatud Liam Robinsonist, kes taaskord Eestisse tulemas on.
When looking for excellent service and expert advice hosting web top companies offers outstanding possibilities. I don't think it is trivial question, because companies hosting web UK truly matters when you have website with heavy load. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of companies web hosting services learn recommend this company for UK web hosting new knowledge about companies hosting provider web is cool, specially if clear understanding mostly for long time use. I used companies hosting web provider for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |