Tantsumajade uus hooaeg

Juba homme, 27. septembril 2013 alustab Viljandis Pärimusmuusika Aidas taas Tantsumaja. Esimesena võetakse lähemalt luubi alla "VÕHM".

  Millal?  27.september 2013: Võhm 26.oktoober 2013: Inglise eri 22.november 2013: Sotsiaalne tants 13.detsember: Pilli ja laulu perra (Tantsumaja läheb pillimängijale külla) Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi) Hommikuni kestev tants ja pillimäng on midagi, mida ühelt õigelt peolt õhinaga oodatakse. Tihtilugu vannub aga võhm alla headele kavatsustele ja juba pärast mõnda kiiremat tantsuringi on keel vestil ja jalad väsinud. Põhimõtteliselt aitavad siinkohal kolm nippi: 1. Teha hästi palju sporti ja saada lihtsalt väga tugevaks 2. Õppida keha ideaalselt valitsema ja ökonoomselt kasutama 3. Saada selgeks mõned traditsioonis tuntud praktilised nõksud - kuidas ja milliseid samme ja trikke kiiremate tantsude vahele põimida, et ennast hoida ja tants ikka hoogsaks jääks. Esimese kahe punkti täitmiseks ühest õpitoast ei piisa. Aga kolmandaga saame hakkama küll!   Õpitoas aitab samme seade Kristiina Kapper, pilli mängib Kaarel Kõivupuu. Tantsumajas musitseerivad veel ka toru- ja parmupillifanaatik Juhan Suits, Maarja Nuut ning Cathy Sommer. Tantsumaja Tantsumaja Tantsumaja Tantsumaja Juba homme, 27. septembril 2013 alustab Viljandis Pärimusmuusika Aidas taas Tantsumaja. Esimesena võetakse lähemalt luubi alla "VÕHM". Essential idea would be find hosting web top companies and figure out are they best performing in terms of reliability.
Tantsumajade uus hooaeg
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Juba homme, 27. septembril 2013 alustab Viljandis Pärimusmuusika Aidas taas Tantsumaja. Esimesena võetakse lähemalt luubi alla "VÕHM".

 

Millal? 

  • 27.september 2013: Võhm
  • 26.oktoober 2013: Inglise eri
  • 22.november 2013: Sotsiaalne tants
  • 13.detsember: Pilli ja laulu perra (Tantsumaja läheb pillimängijale külla)

Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi)

Hommikuni kestev tants ja pillimäng on midagi, mida ühelt õigelt peolt õhinaga oodatakse. Tihtilugu vannub aga võhm alla headele kavatsustele ja juba pärast mõnda kiiremat tantsuringi on keel vestil ja jalad väsinud.

Põhimõtteliselt aitavad siinkohal kolm nippi:


1. Teha hästi palju sporti ja saada lihtsalt väga tugevaks
2. Õppida keha ideaalselt valitsema ja ökonoomselt kasutama
3. Saada selgeks mõned traditsioonis tuntud praktilised nõksud - kuidas ja milliseid samme ja trikke kiiremate tantsude vahele põimida, et ennast hoida ja tants ikka hoogsaks jääks.

Esimese kahe punkti täitmiseks ühest õpitoast ei piisa. Aga kolmandaga saame hakkama küll!

 

Õpitoas aitab samme seade Kristiina Kapper, pilli mängib Kaarel Kõivupuu. Tantsumajas musitseerivad veel ka toru- ja parmupillifanaatik Juhan Suits, Maarja Nuut ning Cathy Sommer.


Tantsumajade uus hooaeg

Tantsumaja

Tantsumaja

Tantsumaja

Tantsumaja

Tantsumajade uus hooaeg Juba homme, 27. septembril 2013 alustab Viljandis Pärimusmuusika Aidas taas Tantsumaja. Esimesena võetakse lähemalt luubi alla "VÕHM".
Essential idea would be find hosting web top companies and figure out are they best performing in terms of reliability. I really enjoyed reading of best website hosting companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. The link is generally describing the best website hosting, for all my friend told he is satisfied with araweb.co.uk and they are praiseworthy I read it two times and understood companies hosting web provider much better. Now I have also broader info about customer service so their well-balanced approach to best site hosting is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |