Tantsupärimusi Tallinnast ja Setomaalt

Leigarid ja Sorrõseto ootavad kõiki huvilisi õppima seto tantse!

  Millal? laupäeval, 24. septembril 2011 kell 11:00 – 13:30 Kus? Kadrioru Saksa Gümnaasiumi aulas (Gonsiori 38, tulla hoovi poolt, hilineja sisse ei pääse, parkimine hoovis tasuta)   11:00 – 11:10 Sissejuhatus   11:10 – 11:50 I tund Seto leelo, tantsud, mängud – Valli Karp ja Sorrõseto Leelokoori Sorrõseto vanemad liikmed on sündinud ja üles kasvanud Setomaal seto kultuurikeskkonnas ja nende peamiseks eesmärgiks on kord saadut edasi anda oma järeltulijatele, aga jagada seda ka kõigi teiste huvilistega.   12:00 – 12:40 II tund Seto kadrelid – Sille Kapper ja Leigarid Arhiivide ja kirjanduse abil kogutud teadmised repertuaarikihtidest, mis Setomaal on elavast käibest kadunud, taaselustuvad uuel moel ja viisil Leigarite muuseumikavades. Õpitoas proovime, mis juhtub, kui pöörduda tagasi ajalooliste andmete juurde ja püüda rekonstrueerida kadrel ehk vastatside tants võimalikult originaalilähedasel kujul.   12:50 – 13:30 III tund Seto kargus ja kasatsk – Valli Karp ja Voldemar Ahone Sorrõseto kunstiline juht Valli Karp on kahekordne Seto Kuningriigi karguse ja kasatskitantsimise võistluse võitja, kellele meeldib tantsida seto lõõtsa- ja karmoškamehe Voldemar Ahone pilli järgi.   Koolituse korraldaja: MTÜ Rahvakunstiselts Leigarid www.leigarid.ee   Lisateave: es1 = 'mailto:lei'; es2 = 'garid@leiga'; es3 = 'rid.ee'; ts1 = 'leigarid@lei&#x'; ts2 = '67;arid.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');leig[No SpaM]arid@leigarid.ee +372 56 459 354 Seto tantsu koolitus Leigarid ja Sorrõseto ootavad kõiki huvilisi õppima seto tantse! While looking for top web hosting companies I found ultimate solution for my website needs.
Tantsupärimusi Tallinnast ja Setomaalt
Sille Kapper
Leigarid ja Sorrõseto ootavad kõiki huvilisi õppima seto tantse!

 

Millal? laupäeval, 24. septembril 2011 kell 11:00 – 13:30

Kus? Kadrioru Saksa Gümnaasiumi aulas (Gonsiori 38, tulla hoovi poolt, hilineja sisse ei pääse, parkimine hoovis tasuta)

 

11:00 – 11:10 Sissejuhatus

 

11:10 – 11:50 I tund Seto leelo, tantsud, mängud – Valli Karp ja Sorrõseto

Leelokoori Sorrõseto vanemad liikmed on sündinud ja üles kasvanud Setomaal seto kultuurikeskkonnas ja nende peamiseks eesmärgiks on kord saadut edasi anda oma järeltulijatele, aga jagada seda ka kõigi teiste huvilistega.

 

12:00 – 12:40 II tund Seto kadrelid – Sille Kapper ja Leigarid

Arhiivide ja kirjanduse abil kogutud teadmised repertuaarikihtidest, mis Setomaal on elavast käibest kadunud, taaselustuvad uuel moel ja viisil Leigarite muuseumikavades. Õpitoas proovime, mis juhtub, kui pöörduda tagasi ajalooliste andmete juurde ja püüda rekonstrueerida kadrel ehk vastatside tants võimalikult originaalilähedasel kujul.

 

12:50 – 13:30 III tund Seto kargus ja kasatsk – Valli Karp ja Voldemar Ahone

Sorrõseto kunstiline juht Valli Karp on kahekordne Seto Kuningriigi karguse ja kasatskitantsimise võistluse võitja, kellele meeldib tantsida seto lõõtsa- ja karmoškamehe Voldemar Ahone pilli järgi.

 

Koolituse korraldaja:

MTÜ Rahvakunstiselts Leigarid

www.leigarid.ee

 

Lisateave:

+372 56 459 354

Seto tantsu koolitus

Tantsupärimusi Tallinnast ja Setomaalt Leigarid ja Sorrõseto ootavad kõiki huvilisi õppima seto tantse!
While looking for top web hosting companies I found ultimate solution for my website needs. I don't think it is trivial question, because best website hosting companies truly matters when you have website with heavy load. Website reliability depends so much on best web hosting website it is absolutely worth click for web hosting companies I read it all and understood hosting UK web companies fully. Their clear understanding they have well written guidelines of companies web hosting provider and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |