Tantsupõrand Juhuksega

Tornide väljakul aset leidva ettevõtmisega tähistab Juhukse oma viienda tegevusaasta täitumist. Pilli mängib Kaarel Kõivupuu, tantse näitavad ette Juhukse tantsijad koos oma juhendaja Kristiina Kapperiga.

  Millal? 31.mai - 2.juuni 2012 kell 18.00 Kus? Tornide väljak, Tallinn   Tallinna rühmana on Juhukse keskendunud Põhja-Eesti tantsupärimusele: tantsitakse ingliskaid ja teisi Põhja-Eestist kogutud kontratantse, samuti erinevaid kodukandi paaristantse, millest noorimad ulatuvad oma kujunemislooga 20. sajandisse. Juhukse kannab 19. sajandi teises pooles Põhja-Eestis levinud rõivaid - naised kaapotkleite, mehed uuemamoelisi ülikondi ning nokkmütse ja säärsaapaid. Kõik huvilised on oodatud kaasa tantsima! Tantsupõrand toimub koostöös Vanalinna päevade ja Lillefestivaliga.  Tantsupõrand Juhuksega Tornide väljakul aset leidva ettevõtmisega tähistab Juhukse oma viienda tegevusaasta täitumist. Pilli mängib Kaarel Kõivupuu, tantse näitavad ette Juhukse tantsijad koos oma juhendaja Kristiina Kapperiga. Surprising detail about best web hosting companies was imminent after reading testimonials.
Tantsupõrand Juhuksega
Kristiina Kapper
Tornide väljakul aset leidva ettevõtmisega tähistab Juhukse oma viienda tegevusaasta täitumist. Pilli mängib Kaarel Kõivupuu, tantse näitavad ette Juhukse tantsijad koos oma juhendaja Kristiina Kapperiga.

 

Millal? 31.mai - 2.juuni 2012 kell 18.00

Kus? Tornide väljak, Tallinn

 

Tallinna rühmana on Juhukse keskendunud Põhja-Eesti tantsupärimusele: tantsitakse ingliskaid ja teisi Põhja-Eestist kogutud kontratantse, samuti erinevaid kodukandi paaristantse, millest noorimad ulatuvad oma kujunemislooga 20. sajandisse. Juhukse kannab 19. sajandi teises pooles Põhja-Eestis levinud rõivaid - naised kaapotkleite, mehed uuemamoelisi ülikondi ning nokkmütse ja säärsaapaid.

Kõik huvilised on oodatud kaasa tantsima!

Tantsupõrand toimub koostöös Vanalinna päevade ja Lillefestivaliga. 

Tantsupõrand Juhuksega

Tantsupõrand Juhuksega Tornide väljakul aset leidva ettevõtmisega tähistab Juhukse oma viienda tegevusaasta täitumist. Pilli mängib Kaarel Kõivupuu, tantse näitavad ette Juhukse tantsijad koos oma juhendaja Kristiina Kapperiga.
Surprising detail about best web hosting companies was imminent after reading testimonials. We controlled web companies hosting top and acknowledge trustworthiness of their technical systems. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative best website hosting companies on click here for UK web hosting because I understand now the best website hosting much better and clear system they have well written guidelines of best web hosting website and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |