Tartumaa Trallami talvepidu toob kokku pärimusehuvilised

16. veebruaril toimub Tartus Tiigi Seltsimajas Tartumaa Trallami talvepidu, mis on ühtlasi ka rahvusvahelise folkloorifestivali Baltica eelfestival. Trallami talvepeol lustivad Tartu linna ja maakonna folkloorirühmad ja rahvamuusikud. Tartlastele toovad külakosti Järvamaa, Viljandimaa ja Virumaa folkloorirühmad. Talvepeole on registreerunud üle 300 laulja, pillimehe ja tantsija.

  Trallami talvepeo piduline kogeb seda, mida pakub suvel toimuv XXVI rahvusvaheline folkloorifestival BALTICA 2013. Festival toimub 3.-7. juulini Tartus, Sangastes, Iisakus ja Tallinnas. Festivali avamine on Tartus. Kesklinn täitub festivalil osalejate ja külastajatega ning lisaks avapeole Vanemuise Kontserdimajas toimuvad X Tartumaa trallami raames kontserdid ja õpitoad erinevates festivalipesades.   Baltica eesmärk on väärtustada oma rahva ehedat ajaloolist rahvapärimust ning hoida paikkondlike traditsioonide eripära. Tänavuse festivali tunnuslauseks on "Igal linnul oma laul".   Baltica on pikkade traditsioonidega pärimuspidu, mis pakub sisukat programmi ning toob kokku pärimuskultuurikandjaid mitmelt maalt. Sel aastal Eestis toimuvale Balticale on oodata tantsijaid, lauljaid ja pillimehi Indiast, Jordaaniast, Keeniast, Venemaalt, Soomest, Sloveeniast, Lätist ja Leedust.  Tartumaa trallami talvepidu algab keskpäeval kell 12 ja kestab õhtuni. Keldrisaalis on avatud kohvik. Sissepääs on kõigile prii tänu Eesti Kultuurkapitali ja Tartu Kultuurkapitali toetusele.   12.00 Aivar Teppo Koeru folkloorirühm Sander Karu Tiistelu Väike Hellero Röntyskä   13.30 Sammuke II Muusikakooli kandleansambel Triskele Liinatsuraq Kolumats Väägvere külakapell   15.00 Ühised laulumängud ja tantsulood   16.00 Taaderandi tähesõel Päevakene Annika Oselin ja Eva Väljaots Tarm Maatasa TSKA vene folkloorirühm Serebrjannõi rodnik   18.00 Pavel Smirnov Retšenka Rutšejok Zorenka Arvo Avi Taara Kulno Malva Marju Varblane Upsijad     Lisateave: Tiina Konsen +372 73 61 562 +372 53 059 698        es1 = 'mailto:Tiina'; es2 = ';.Konsen@raa&#x'; es3 = '64;.tartu.ee'; ts1 = 'Tiina.Konse'; ts2 = 'n@raad.tartu.'; ts3 = '01;e'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');Tiin[No SpaM]a.Konsen@raad.tartu.ee   16. veebruaril toimub Tartus Tiigi Seltsimajas Tartumaa Trallami talvepidu, mis on ühtlasi ka rahvusvahelise folkloorifestivali Baltica eelfestival. Trallami talvepeol lustivad Tartu linna ja maakonna folkloorirühmad ja rahvamuusikud. Tartlastele toovad külakosti Järvamaa, Viljandimaa ja Virumaa folkloorirühmad. Talvepeole on registreerunud üle 300 laulja, pillimehe ja tantsija. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found which is the best web hosting companies and would like to share it with you.
Tartumaa Trallami talvepidu toob kokku pärimusehuvilised
Tiina Konsen
16. veebruaril toimub Tartus Tiigi Seltsimajas Tartumaa Trallami talvepidu, mis on ühtlasi ka rahvusvahelise folkloorifestivali Baltica eelfestival. Trallami talvepeol lustivad Tartu linna ja maakonna folkloorirühmad ja rahvamuusikud. Tartlastele toovad külakosti Järvamaa, Viljandimaa ja Virumaa folkloorirühmad. Talvepeole on registreerunud üle 300 laulja, pillimehe ja tantsija.

 

Trallami talvepeo piduline kogeb seda, mida pakub suvel toimuv XXVI rahvusvaheline folkloorifestival BALTICA 2013. Festival toimub 3.-7. juulini Tartus, Sangastes, Iisakus ja Tallinnas. Festivali avamine on Tartus. Kesklinn täitub festivalil osalejate ja külastajatega ning lisaks avapeole Vanemuise Kontserdimajas toimuvad X Tartumaa trallami raames kontserdid ja õpitoad erinevates festivalipesades.

 

Baltica eesmärk on väärtustada oma rahva ehedat ajaloolist rahvapärimust ning hoida paikkondlike traditsioonide eripära. Tänavuse festivali tunnuslauseks on "Igal linnul oma laul".

 

Baltica on pikkade traditsioonidega pärimuspidu, mis pakub sisukat programmi ning toob kokku pärimuskultuurikandjaid mitmelt maalt. Sel aastal Eestis toimuvale Balticale on oodata tantsijaid, lauljaid ja pillimehi Indiast, Jordaaniast, Keeniast, Venemaalt, Soomest, Sloveeniast, Lätist ja Leedust. 

Tartumaa trallami talvepidu algab keskpäeval kell 12 ja kestab õhtuni. Keldrisaalis on avatud kohvik. Sissepääs on kõigile prii tänu Eesti Kultuurkapitali ja Tartu Kultuurkapitali toetusele.

 

12.00

Aivar Teppo

Koeru folkloorirühm

Sander Karu

Tiistelu

Väike Hellero

Röntyskä

 

13.30

Sammuke

II Muusikakooli kandleansambel

Triskele

Liinatsuraq

Kolumats

Väägvere külakapell

 

15.00

Ühised laulumängud ja tantsulood

 

16.00

Taaderandi tähesõel

Päevakene

Annika Oselin ja Eva Väljaots

Tarm

Maatasa

TSKA vene folkloorirühm Serebrjannõi rodnik

 

18.00

Pavel Smirnov

Retšenka

Rutšejok

Zorenka

Arvo Avi

Taara

Kulno Malva

Marju Varblane

Upsijad

 

 

Lisateave:

Tiina Konsen
+372 73 61 562

+372 53 059 698       

 

Tartumaa Trallami talvepidu toob kokku pärimusehuvilised 16. veebruaril toimub Tartus Tiigi Seltsimajas Tartumaa Trallami talvepidu, mis on ühtlasi ka rahvusvahelise folkloorifestivali Baltica eelfestival. Trallami talvepeol lustivad Tartu linna ja maakonna folkloorirühmad ja rahvamuusikud. Tartlastele toovad külakosti Järvamaa, Viljandimaa ja Virumaa folkloorirühmad. Talvepeole on registreerunud üle 300 laulja, pillimehe ja tantsija.
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found which is the best web hosting companies and would like to share it with you. I don't think it is trivial question, because the best website hosting truly matters when you have website with heavy load. They offer safe environment for best web hosting website, discover www.araweb.uk.co in the UK it's recognized brand with satisfying web hosting in UK companies always rigorously seeking right best offers so their well-balanced approach to hosting UK web companies is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |