Tartumaa trallami talvepidu

Tartumaa trallami talvepidu

 

Millal? 16. veebruaril 2013 kell 12.00

Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)

 

Keskpäevast õhtuni kestval Tartumaa trallami talvepeol lustivad Tartu linna ja maakonna pärimuskultuuri viljelejad – rahvamuusikud, rahvatantsijad ja sõnaseadjad. 
Tartlastele toovad külakosti folkloorirühmad Karksi-Nuiast ja Viljandist, Järvamaalt Koerust ja Mäetaguselt Ida-Virumaalt.

 

12.00

Aivar Teppo

Koeru folkloorirühm

Sander Karu

Tiistelu

Väike Hellero

Röntyskä

 

13.30

Sammuke

II Muusikakooli kandleansambel

Triskele

Liinatsuraq

Kolumats

Väägvere külakapell

 

15.00

Ühised laulumängud ja tantsulood

 

16.00

Taaderandi tähesõel

Päevakene

Annika Oselin ja Eva Väljaots

Tarm

Maatasa

TSKA vene folkloorirühm Serebrjannõi rodnik

 

18.00

Pavel Smirnov

Retšenka

Rutšejok

Zorenka

Arvo Avi

Taara

Kulno Malva

Marju Varblane

Upsijad

 

Tartumaa trallami talvepeo külastajatel on suurepärane võimalus kogeda kõike seda, mida saab näha, kuulda ja kaasa lustida 4.juulil Tartus toimuval 26. rahvusvahelisel folklooriofestivil Baltica 2013 raames toimuval X Tartumaa trallamil. 

Tiigi Seltsimajja võib tulla nii üksi, pere kui sõpradega ja jääda siia mitmeks tunniks, sest keldrisaalis on pidulistele avatud ka kohvik.
Mõnusaim olemise viis on olla rahvarõivastes!

 

Sissepääs on kõigile prii! 

Lisateave:
Tiina Konsen 
+372 73 61 562

+372 53 059 698      

Tartumaa trallami talvepidu

Tartumaa trallami talvepidu
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best web hosting companies and discover best companies. I don't think it is trivial question, because best web hosting website truly matters when you have website with heavy load. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of best hosting website companies insight I found their articles really resourceful and written with purpose in mind sure bet, I believe that web hosting in the UK companies proves results in short time for long time benefits. Take customer service I do not mind having more info about web hosting companies but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |