Tartus tuleb 15.novembril IX Rahvarõivapäev!

Tiigi Seltsimajas on 15.novembril kell 11-13 linna folkloorikuraatori eestvedamisel taas rahvarõivapäev. Nõuandeid ja soovitusi tuleb jagama Eesti Rahva Muuseumi kuraator Age Raudsepp.

  Rahvarõivakirbukale on oodatud ostma ja müüma, kinkima ja vahetama uute ja poolpiduste etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja põllesid, veste, liistikuid, kampsuneid, pikk-kuubesid ja suur-rätte, vöid ja sukapaelu, tanusid, kaapkübaraid, murumütse, sõlgi, preese ja helmekeesid, jms.   Osalemine on pääsmevaba,  toetavad Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp ja Tartu Linnavalitsus.   Täpsem info: es1 = 'mailto:Tiina.Konse&#'; es2 = 'x6e;@raad.tartu.e'; es3 = ';e'; ts1 = 'Tiina.Kon'; ts2 = ';sen@raad.t'; ts3 = ';artu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');Tiin[No SpaM]a.Konsen@raad.tartu.ee Tiigi Seltsimajas on 15.novembril kell 11-13 linna folkloorikuraatori eestvedamisel taas rahvarõivapäev. Nõuandeid ja soovitusi tuleb jagama Eesti Rahva Muuseumi kuraator Age Raudsepp. While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Tartus tuleb 15.novembril IX Rahvarõivapäev!

Tiigi Seltsimajas on 15.novembril kell 11-13 linna folkloorikuraatori eestvedamisel taas rahvarõivapäev.
Nõuandeid ja soovitusi tuleb jagama Eesti Rahva Muuseumi kuraator Age Raudsepp.

 

Rahvarõivakirbukale on oodatud ostma ja müüma,

kinkima ja vahetama uute ja poolpiduste etnograafiliste rahvarõivaste hamesid,

särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja põllesid, veste, liistikuid, kampsuneid, pikk-kuubesid ja suur-rätte, vöid ja sukapaelu, tanusid, kaapkübaraid, murumütse, sõlgi, preese ja helmekeesid, jms.

 

Osalemine on pääsmevaba,  toetavad Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp ja Tartu Linnavalitsus.

 

Täpsem info:

Tartus tuleb 15.novembril IX Rahvarõivapäev! Tiigi Seltsimajas on 15.novembril kell 11-13 linna folkloorikuraatori eestvedamisel taas rahvarõivapäev. Nõuandeid ja soovitusi tuleb jagama Eesti Rahva Muuseumi kuraator Age Raudsepp.
While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles While searching for in depth information about best website hosting companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Therefore I included about best hosting website companies witness araweb.co.uk has good web hosting reviews it is about UK web hosting companies and reliable services, which guarantee 100% of crafted quality for publications, which are really important for me. Finally, web hosting service exites me every day. Take my words for this! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |