Tauli torupill 40

Ants Tauli torupillile pühendatud galakontsert, igamehekontsert, pilli ehitamise õpituba ja torupilli oleviku ja arengu jututuba.

  1972. aastal, kui Ants Taul oli Tallinnas Peeter Süda torupilli näinud, tekkis ka temal soov endale samasugune teha. Tema isal oli olemas Peeter Silla sõrmiline ja isa käe all oli Ants ka ise mängima õppinud. Sellest enda tarbeks kokku pandud torupillist saigi uuesti alguse torupillide valmistamise komme, mis vahepeal oli aastateks soiku jäänud, sest kui pill valmis sai, hakkasid ka teised selle vastu huvi tundma. Mis sellest kõigest saanud on ja mis saama hakkab, näeb-kuuleb 29. septembril 2012 Viljandi Pärimusmuusika Aidas.   15.00 - 16.30 Väike saal - Jututuba - kõnelevad Ants Taul, Andrus Taul, Cätlin Jaago jt (tasuta) Arutelu torupilli mineviku, oleviku ja tuleviku üle 17.00 - 18.30 Väike saal - Torupilli ehituse õpituba - Andrus Taul (tasuta) http://pillimeister.torupillitalu.ee/ 19.00 - 20.30 Suur saal - Tauli Torupill 40 KONTSERT (pilet 5€ / 3.50€ OSTA SIIT)  Mängivad: Ants Taul, Anu ja Triinu Taul, Cätlin Jaago, Sandra Sillamaa, Celia Roose, Ando Kiviberg ja teised 20.30 -23.00 Väike saal - Igamehe kontsert (tasuta) Avatud torupillinäitus Aida teabekogus ja torupilli tehniline ülevaatuspunkt Aida klaasosas. Tauli torupill 40 Ants Tauli torupillile pühendatud galakontsert, igamehekontsert, pilli ehitamise õpituba ja torupilli oleviku ja arengu jututuba. Knowing background details of best web hosting companies helps to find state-of-the-art service with affordable expenses.
Tauli torupill 40
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Ants Tauli torupillile pühendatud galakontsert, igamehekontsert, pilli ehitamise õpituba ja torupilli oleviku ja arengu jututuba.

 

1972. aastal, kui Ants Taul oli Tallinnas Peeter Süda torupilli näinud, tekkis ka temal soov endale samasugune teha. Tema isal oli olemas Peeter Silla sõrmiline ja isa käe all oli Ants ka ise mängima õppinud. Sellest enda tarbeks kokku pandud torupillist saigi uuesti alguse torupillide valmistamise komme, mis vahepeal oli aastateks soiku jäänud, sest kui pill valmis sai, hakkasid ka teised selle vastu huvi tundma. Mis sellest kõigest saanud on ja mis saama hakkab, näeb-kuuleb 29. septembril 2012 Viljandi Pärimusmuusika Aidas.

 

15.00 - 16.30 Väike saal - Jututuba - kõnelevad Ants Taul, Andrus Taul, Cätlin Jaago jt (tasuta) Arutelu torupilli mineviku, oleviku ja tuleviku üle

17.00 - 18.30 Väike saal - Torupilli ehituse õpituba - Andrus Taul (tasuta) http://pillimeister.torupillitalu.ee/

19.00 - 20.30 Suur saal - Tauli Torupill 40 KONTSERT (pilet 5€ / 3.50€ OSTA SIIT

Mängivad: Ants Taul, Anu ja Triinu Taul, Cätlin Jaago, Sandra Sillamaa, Celia Roose, Ando Kiviberg ja teised

20.30 -23.00 Väike saal - Igamehe kontsert (tasuta)

Avatud torupillinäitus Aida teabekogus ja torupilli tehniline ülevaatuspunkt Aida klaasosas.

Tauli torupill 40

Tauli torupill 40 Ants Tauli torupillile pühendatud galakontsert, igamehekontsert, pilli ehitamise õpituba ja torupilli oleviku ja arengu jututuba.
Knowing background details of best web hosting companies helps to find state-of-the-art service with affordable expenses. I don't think it is trivial question, because what is the best web hosting truly matters when you have website with heavy load. They offer safe environment for top web hosting companies, browse about hosting companies therefore I use allways their services when I need web top hosting companies remarkable results it is exactly what makes which web hosting UK companies very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |