Toimus Baltica 2016 mõttelõunak

5. septembril kogunesid pärimuskultuuri huvilised, et arutleda 2016. aastal toimuva Baltica festivali teemal.

  Mõtteid vahetama ja tuleva festivali idee üle arutlema kogunesid huvilised üle Eesti. 4-6 liikmelistes gruppides arutleti nii Baltica 2016 festivali sisu ja vormi kui ka pikema tuleviku üle. Grupitöö kulmineerus Kultuuriuudise kirjutamisega.   Baltica 2016 meeskonna juhiks on Krista Sildoja! Krista on  pärimusmuusik, pärimusmuusika uurija-õpetaja, Mooste Rahvamuusikakooli looja, direktor ja õpetaja ning Eesti Folkloorinõukogu juhatuse liige.   Jääme põnevusega ootama, milline saab olema Baltica 2016 nägu! 5. septembril kogunesid pärimuskultuuri huvilised, et arutleda 2016. aastal toimuva Baltica festivali teemal. Solid reading about what is the best web hosting helped to make more educated choice.
Toimus Baltica 2016 mõttelõunak
5. septembril kogunesid pärimuskultuuri huvilised, et arutleda 2016. aastal toimuva Baltica festivali teemal.

 

Mõtteid vahetama ja tuleva festivali idee üle arutlema kogunesid huvilised üle Eesti.

4-6 liikmelistes gruppides arutleti nii Baltica 2016 festivali sisu ja vormi kui ka pikema tuleviku üle. Grupitöö kulmineerus Kultuuriuudise kirjutamisega.

 

Baltica 2016 meeskonna juhiks on Krista Sildoja!
Krista on  pärimusmuusik, pärimusmuusika uurija-õpetaja, Mooste Rahvamuusikakooli looja, direktor ja õpetaja ning Eesti Folkloorinõukogu juhatuse liige.

 

Jääme põnevusega ootama, milline saab olema Baltica 2016 nägu!

Toimus Baltica 2016 mõttelõunak 5. septembril kogunesid pärimuskultuuri huvilised, et arutleda 2016. aastal toimuva Baltica festivali teemal.
Solid reading about what is the best web hosting helped to make more educated choice. While searching for in depth information about which web hosting is best and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of web top hosting companies link recommend this company for UK web hosting I am confident, that best website hosting companies is one of the best top service which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |