Traditsioonilise tantsu festival Sabatants

Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja.

  Millal? 9.-12. mai 2013 Kus? Von Krahl (Rataskaevu 10, Tallinn)   Seminarid Tantsuks mängimine ja pilli järgi tantsimine Tantsuklubi ja tantsurühmade vastasmõju Vanade tantsuvideote vaatamine koos kommentaaridega Õpitoad ja tantsuklubid Põhisammud algajatele (reinlender, labajalg, polka, valss) ja meeste tantsud Kihnu, Seto ja teised Eesti tantsud Eesti ja Ingeri laulumängud Taani, Valgevene ja Läti tantsud Kontsertsari Mari Kalkun ja Maija Kauhanen Klapp Anu ja Triinu Taul Ülemakstud Rentslihärrad Pastacas  VEM Festivalile on väga oodatud nii tantsuklubide ja rahvatantsurühmade taustaga tantsijad kui ka uued tulijad. Programmis leidub erinevaid teemasid kõigile tantsuhuvilistele, nii esmatutvust tegijale kui ka kogenud sussisahistajale.   www.sabatants.ee http://www.facebook.com/events/231813706957649/   Festivalipassid soodushinnaga 22 € / 20 € müügil vaid aprilli lõpuni: https://www.piletimaailm.com/performances/38344-traditsioonilise-tantsu-festival-sabatants Sabatants Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja. I looked for good service to have my website secured, then I discovered that the best web hosting companies is very important.
Traditsioonilise tantsu festival Sabatants
MTÜ Sabatants
Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja.

 

Millal? 9.-12. mai 2013

Kus? Von Krahl (Rataskaevu 10, Tallinn)

 

Seminarid
Tantsuks mängimine ja pilli järgi tantsimine
Tantsuklubi ja tantsurühmade vastasmõju
Vanade tantsuvideote vaatamine koos kommentaaridega

Õpitoad ja tantsuklubid
Põhisammud algajatele (reinlender, labajalg, polka, valss) ja meeste tantsud
Kihnu, Seto ja teised Eesti tantsud
Eesti ja Ingeri laulumängud
Taani, Valgevene ja Läti tantsud

Kontsertsari
Mari Kalkun ja Maija Kauhanen
Klapp
Anu ja Triinu Taul
Ülemakstud Rentslihärrad
Pastacas 
VEM

Festivalile on väga oodatud nii tantsuklubide ja rahvatantsurühmade taustaga tantsijad kui ka uued tulijad. Programmis leidub erinevaid teemasid kõigile tantsuhuvilistele, nii esmatutvust tegijale kui ka kogenud sussisahistajale.

 

www.sabatants.ee

http://www.facebook.com/events/231813706957649/

 

Festivalipassid soodushinnaga 22 € / 20 € müügil vaid aprilli lõpuni:
https://www.piletimaailm.com/performances/38344-traditsioonilise-tantsu-festival-sabatants

Sabatants

Traditsioonilise tantsu festival Sabatants Sabatants tuleb taas, koos õpitubade, seminaride ja tantsuklubidega, tuues seekord kaasa ka kontserdisarja.
I looked for good service to have my website secured, then I discovered that the best web hosting companies is very important. This is the fact, that there are exellent top web hosting companies available, but they are hard to find at first place. Website reliability depends so much on companies hosting web provider get a line read website there it is interesting because what is a web hosting service they describe is really informative and in depth overview of new perspective it is exactly what makes what is web hosting service very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |