Tulge pärimusringi!

Alates novembrist on väikestel lastel ja nende vanematel võimalus tulla õppima regilaule ja traditsioonilisi mänge Mustamäe Kultuurikeskusesse Kaja.

  Pärimuskultuur on meie jaoks protsess, üks võimalus tunnetada maailma, jagada sarnaseid väärtusi pere ja sõpradega. Rahvamuusikas on palju kihistusi, mida saab avastada kogu elu vältel. Paljud murdelised regilaulutekstid on hakanud meiega kõnelema alles siis, kui kogunenud on piisavalt elukogemust. Nüüd on meil eluteel kaaslasteks lapsed, kelle uudishimu ja mängulust annab ammuõpitud lauludele ja mängudele uue mõõtme. Juurtetus linnaruumis on osutunud vajalikuks heita pilk minevikupärandile. Kutsume huvilisi sellele teekonnale, millel üheskoos otsida pärimuskultuuri endisaegseid ja üldinimlikke tähendusi. Ringid toimuvad teisipäeviti (1., 8., 15., 22 ja 29. novembril): 0-3-aastased kell 13 3-7-aastased kell 14 Osavõtutasu on 3 eurot. (Pere teise lapse tasu 2 eurot, kolmanda tasu 1 euro.) Ringijuhendajad ja lisateave: Janika Viilma es1 = 'mailto:jani6a&#x'; es2 = '40;gmail.com'; ts1 = 'jani6a@gmail'; ts2 = 'e;com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');jani[No SpaM]6a@gmail.com +372 53 035 222  Ülle Paltser es1 = 'mailto:kuren '; es2 = '1;iu@gmail.co'; es3 = ';m'; ts1 = 'kureneiu@g'; ts2 = 'mail.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');kure[No SpaM]neiu@gmail.com +372 53 363 489 Pärimusring Pärimusring Pärimusring Pärimusring Pärimusring Alates novembrist on väikestel lastel ja nende vanematel võimalus tulla õppima regilaule ja traditsioonilisi mänge Mustamäe Kultuurikeskusesse Kaja. Enormous importance of which is the best web hosting companies becomes evident when comparing technical data.
Tulge pärimusringi!
Ülle Paltser
Alates novembrist on väikestel lastel ja nende vanematel võimalus tulla õppima regilaule ja traditsioonilisi mänge Mustamäe Kultuurikeskusesse Kaja.

 

Pärimuskultuur on meie jaoks protsess, üks võimalus tunnetada maailma, jagada sarnaseid väärtusi pere ja sõpradega. Rahvamuusikas on palju kihistusi, mida saab avastada kogu elu vältel. Paljud murdelised regilaulutekstid on hakanud meiega kõnelema alles siis, kui kogunenud on piisavalt elukogemust. Nüüd on meil eluteel kaaslasteks lapsed, kelle uudishimu ja mängulust annab ammuõpitud lauludele ja mängudele uue mõõtme. Juurtetus linnaruumis on osutunud vajalikuks heita pilk minevikupärandile. Kutsume huvilisi sellele teekonnale, millel üheskoos otsida pärimuskultuuri endisaegseid ja üldinimlikke tähendusi.

Ringid toimuvad teisipäeviti (1., 8., 15., 22 ja 29. novembril):
0-3-aastased kell 13
3-7-aastased kell 14

Osavõtutasu on 3 eurot. (Pere teise lapse tasu 2 eurot, kolmanda tasu 1 euro.)

Ringijuhendajad ja lisateave:

Janika Viilma

Pärimusring

Pärimusring

Pärimusring

Pärimusring

Pärimusring

Tulge pärimusringi! Alates novembrist on väikestel lastel ja nende vanematel võimalus tulla õppima regilaule ja traditsioonilisi mänge Mustamäe Kultuurikeskusesse Kaja.
Enormous importance of which is the best web hosting companies becomes evident when comparing technical data. I was really confused, because did not understand the best web hosting companies but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Araweb.co.uk is great source for best hosting website companies for reaching best web site hosting it's recognized brand with satisfying web hosting in the UK companies always rigorously seeking right customer service mostly for long time use. I used hosting UK web companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |