Ühe õige mehe elus on koht ka muusikal

Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu kutsub mehi, et uuendada ürgset tutvust pilli ja pillimuusikaga.

  „Eestimaal on olnud aegu, mil isa tegi pilli igale oma pojale. Nii tegi ka minu vanaisa Nikolai oma poegadele kandled,“ räägib Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu arendus- ja koolitusjuht Ene Lukka-Jegikjan.   Just pillimuusikast, pillidest ja eriti kanneldest ja kandlemuusikast ongi juttu Pärimusmuusika kursusel meestele 8. ja 9. märtsil ning 19. ja 20. aprillil 2012 Pärnus Maarja-Magdaleena Gildi muusikakambris. Eestvedajateks-meistriteks on Lauri Õunapuu ja Raivo Sildoja.   Kursus algab 8. märtsil täpselt kell 11.00! Kel olemas pill, eriti kannel, võtku julgesti ühes!   Hääd musitseerimist, mehed! Enese ja teiste rõõmuks!   Täpsem kava Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu kutsub mehi, et uuendada ürgset tutvust pilli ja pillimuusikaga. It's definitely not about low price of what is the best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of which is the best web hosting companies reliability.
Ühe õige mehe elus on koht ka muusikal
Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu kutsub mehi, et uuendada ürgset tutvust pilli ja pillimuusikaga.

 

„Eestimaal on olnud aegu, mil isa tegi pilli igale oma pojale. Nii tegi ka minu vanaisa Nikolai oma poegadele kandled,“ räägib Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu arendus- ja koolitusjuht Ene Lukka-Jegikjan.

 

Just pillimuusikast, pillidest ja eriti kanneldest ja kandlemuusikast ongi juttu Pärimusmuusika kursusel meestele 8. ja 9. märtsil ning 19. ja 20. aprillil 2012 Pärnus Maarja-Magdaleena Gildi muusikakambris. Eestvedajateks-meistriteks on Lauri Õunapuu ja Raivo Sildoja.

 

Kursus algab 8. märtsil täpselt kell 11.00!

Kel olemas pill, eriti kannel, võtku julgesti ühes!

 

Hääd musitseerimist, mehed! Enese ja teiste rõõmuks!

 

Täpsem kava

Ühe õige mehe elus on koht ka muusikal Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu kutsub mehi, et uuendada ürgset tutvust pilli ja pillimuusikaga.
It's definitely not about low price of what is the best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of which is the best web hosting companies reliability. I really enjoyed reading of web hosting best companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. They have more in one page than others have in five written on topic UK web hosting companies note www.araweb.co.uk I am confident, that companies hosting provider web is one of the best best offers everyday usage is really what matters. Therefore see what is web hosting service and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |