VIII Taaderandi talisted

Tartu kandi noored seovad kultuuripärandi aasta mõtted, tunded ja tegemised kokku novembri lõpus Tiigi Seltsimajas toimuval VIII Taaderandi talistetel. Pidutsetakse kolm päeva, 28.novembrist 30. novembrini 2013.

  Kõigel kolmel päeval võib piduliseks tulla nii üksi kui kaaslastega, nii uudistajaks kui aktiivseks kaasa tegutsejaks!  28. novembril 2013 lustivad Tartu linna lastekeskuse ning lastedade Krõll, Mõmmik, Ploomike, Poku ja Sass noored ja vanad.  29. novembril 2013 on pidulisteks koos pere ja sõpradega laste folkloorirühm Taaderandi tähesõel ja lasteaiad Kivike, Rukkilill, Tõruke ja Tähtvere.  30. novembril 2013 on Tiigi Seltsimaja kolm korrust koolinoorte päralt!  Laulud, tantsud ja mängud ning meisterdamine - kõik see saab olema koos publikuga!  Eestvedajateks on fokloorirühmad Jauram, Kaval käsi ja Taevastiib ning Kambja ja Unipiha koolinoored. Tänavuse külakosti toojad on Mooste rahvamuusikakooli noored Põlvamaalt ja Puka noored Valgamaalt.    Tartu noored ja nende juhendajad-õpetajad on ka kultuuripärandi aastal kiitust väärivad!    Lisateave: Tiina Konsen es1 = 'mailto:tiina.'; es2 = '07;onsen@raa'; es3 = 'd.tartu.e&#'; es4 = '101;'; ts1 = 'tiina.konsen@'; ts2 = ';raad.tartu.'; ts3 = '5;e'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');tiin[No SpaM]a.konsen@raad.tartu.ee 736 1562 Taaderandi talisted Tartu kandi noored seovad kultuuripärandi aasta mõtted, tunded ja tegemised kokku novembri lõpus Tiigi Seltsimajas toimuval VIII Taaderandi talistetel. Pidutsetakse kolm päeva, 28.novembrist 30. novembrini 2013. This is the fact, that there are exellent web hosting best companies available, but they are hard to find at first place.
VIII Taaderandi talisted
Tiina Konsen
Tartu kandi noored seovad kultuuripärandi aasta mõtted, tunded ja tegemised kokku novembri lõpus Tiigi Seltsimajas toimuval VIII Taaderandi talistetel. Pidutsetakse kolm päeva, 28.novembrist 30. novembrini 2013.

 

Kõigel kolmel päeval võib piduliseks tulla nii üksi kui kaaslastega, nii uudistajaks kui aktiivseks kaasa tegutsejaks! 

28. novembril 2013 lustivad Tartu linna lastekeskuse ning lastedade Krõll, Mõmmik, Ploomike, Poku ja Sass noored ja vanad. 
29. novembril 2013 on pidulisteks koos pere ja sõpradega laste folkloorirühm Taaderandi tähesõel ja lasteaiad Kivike, Rukkilill, Tõruke ja Tähtvere. 
30. novembril 2013 on Tiigi Seltsimaja kolm korrust koolinoorte päralt! 
Laulud, tantsud ja mängud ning meisterdamine - kõik see saab olema koos publikuga! 


Eestvedajateks on fokloorirühmad Jauram, Kaval käsi ja Taevastiib ning Kambja ja Unipiha koolinoored.
Tänavuse külakosti toojad on Mooste rahvamuusikakooli noored Põlvamaalt ja Puka noored Valgamaalt.   

Tartu noored ja nende juhendajad-õpetajad on ka kultuuripärandi aastal kiitust väärivad! 

 

Lisateave:

Tiina Konsen

736 1562

VIII Taaderandi talisted

Taaderandi talisted

VIII Taaderandi talisted Tartu kandi noored seovad kultuuripärandi aasta mõtted, tunded ja tegemised kokku novembri lõpus Tiigi Seltsimajas toimuval VIII Taaderandi talistetel. Pidutsetakse kolm päeva, 28.novembrist 30. novembrini 2013.
This is the fact, that there are exellent web hosting best companies available, but they are hard to find at first place. I really enjoyed reading of hosting web top companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. They explained it in plain English with simple analogies, it makes website hosting companies best for reaching West Midland, UK www.araweb.co.uk Ltd it is about best web hosting website and reliable services, which guarantee 100% of remarkable results so their well-balanced approach to UK web hosting companies is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |