V rahvarõivapäev...

... ehk rahvarõivaste uus elu markusepäeva kirbukal.

  Millal? 27.aprill 2013 kell 12-14 Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)   Ootame ostma, müüma ja vahetama, kinkima ja ära andma etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja põllesid, veste, liistikuid, kampsuneid, pikk-kuubesid ja suur-rätte, vöid ja sukapaelu, tanusid, kaapkübaraid ja murumütse, sõlgi, preese ja helmekeesid, jms.     Kihelkondlikku kuuluvust aitab määratleda ja soovitusi annab Eesti Rahva Muuseumi kuraator Age Raudsepp.               Osalemine kõigile prii tänu Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupi toetusele!   Osavõtuinfo: es1 = 'mailto:Tiina.&'; es2 = '#x4b;onsen@raad'; es3 = '.tartu.ee'; ts1 = 'Tiina.Kons&'; ts2 = '#101;n@raad.tar'; ts3 = '16;u.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');Tiin[No SpaM]a.Konsen@raad.tartu.ee V rahvarõivapäev ... ehk rahvarõivaste uus elu markusepäeva kirbukal. First impression was that they offer fair-minded quality the best web hosting companies without bells and whistles.
V rahvarõivapäev...
Tiina Konsen
... ehk rahvarõivaste uus elu markusepäeva kirbukal.

 

Millal? 27.aprill 2013 kell 12-14

Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)

 

Ootame ostma, müüma ja vahetama, kinkima ja ära andma etnograafiliste rahvarõivaste hamesid, särke ja käiseid, pükse, seelikuid ja põllesid, veste, liistikuid, kampsuneid, pikk-kuubesid ja suur-rätte, vöid ja sukapaelu, tanusid, kaapkübaraid ja murumütse, sõlgi, preese ja helmekeesid, jms. 
  
Kihelkondlikku kuuluvust aitab määratleda ja soovitusi annab Eesti Rahva Muuseumi kuraator Age Raudsepp.   
          
Osalemine kõigile prii tänu Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupi toetusele!

 

Osavõtuinfo:

V rahvarõivapäev

V rahvarõivapäev... ... ehk rahvarõivaste uus elu markusepäeva kirbukal.
First impression was that they offer fair-minded quality the best web hosting companies without bells and whistles. While searching for in depth information about top web hosting companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Therefore I included about best website hosting companies at hosting web provider I am confident, that website hosting companies best is one of the best servers after long story. I read about companies hosting web UK and now I know about it much more. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |