Vabaõhumuuseumis algavad Leigarite rahvatantsuhommikud

Alates laupäevast, 25. maist esitab rahvakunstiselts Leigarid igal laupäeval ja pühapäeval vabaõhumuuseumis Rocca al Mares ehedat eesti rahvatantsu ja -laulu.

  Leigarite esinemine koosneb tantsudest, lauludest ja elavas esituses pillilugudest. Alati on kavas tantse ja mänge, mida saab kaasa teha ka publik. Sel aastal, mis on Eestis nimetatud kultuuripärandi aastaks, saab neil eheda rahvatantsu ja -lauluga täidetud hommikutel olema eriline tähendus.   Leigarid on endale eesmärgiks seadnud hoida elus eestlaste vanu traditsioone, tantsides ja lauldes neid lugusid, mis meie vana- ja vanavanavanematele armsad olid. Omaaegsed seltskonnatantsud, kalendri- ja muude tavadega seotud laulud ning mängud jõuavad publiku ette peaaegu samal kujul, nagu folkloristid need kunagi kirja panid. Igal suvel muuseumi külastajate seas populaarseks kujunenud tantsuhommikud on kestnud katkematu traditsioonina juba üle 40 aasta. Ehe rahvatants ja -laul on toonud kohale nii Eestiga tutvuma tulnud turiste kui ka traditsioonidest või lihtsalt meeldivast ajaviitest huvitatud kaasmaalasi.   Leigarid esinevad vabaõhumuuseumis Rocca al Mares alates 25. maist kuni 1. septembrini 2013 igal laupäeval ja pühapäeval kell 11. Esinemiskoht on Sassi-Jaani talu õu muuseumi peavärava lähedal. Kontsert on tasuta, vaatama pääseb muuseumi sissepääsupiletiga.   Kuidas üks Leigarite tantsu- ja lauluhommik välja näeb, saab näha siin:http://www.youtube.com/watch?v=1NWsOMtoyXk   Lisainfo:  es1 = 'mailto:le&#'; es2 = 'x69;garid@leigarid.&'; es3 = '#101;e'; ts1 = 'leigarid@lei'; ts2 = ';garid.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');leig[No SpaM]arid@leigarid.ee   5645 9354 Sille Kapper kunstilise juhi assistent Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Rahvatantsuhommik EVMis Alates laupäevast, 25. maist esitab rahvakunstiselts Leigarid igal laupäeval ja pühapäeval vabaõhumuuseumis Rocca al Mares ehedat eesti rahvatantsu ja -laulu. Surprising detail about the best web hosting companies was imminent after reading testimonials.
Vabaõhumuuseumis algavad Leigarite rahvatantsuhommikud
Sille Kapper
Alates laupäevast, 25. maist esitab rahvakunstiselts Leigarid igal laupäeval ja pühapäeval vabaõhumuuseumis Rocca al Mares ehedat eesti rahvatantsu ja -laulu.

 

Leigarite esinemine koosneb tantsudest, lauludest ja elavas esituses pillilugudest. Alati on kavas tantse ja mänge, mida saab kaasa teha ka publik. Sel aastal, mis on Eestis nimetatud kultuuripärandi aastaks, saab neil eheda rahvatantsu ja -lauluga täidetud hommikutel olema eriline tähendus.

 

Leigarid on endale eesmärgiks seadnud hoida elus eestlaste vanu traditsioone, tantsides ja lauldes neid lugusid, mis meie vana- ja vanavanavanematele armsad olid. Omaaegsed seltskonnatantsud, kalendri- ja muude tavadega seotud laulud ning mängud jõuavad publiku ette peaaegu samal kujul, nagu folkloristid need kunagi kirja panid.

Igal suvel muuseumi külastajate seas populaarseks kujunenud tantsuhommikud on kestnud katkematu traditsioonina juba üle 40 aasta. Ehe rahvatants ja -laul on toonud kohale nii Eestiga tutvuma tulnud turiste kui ka traditsioonidest või lihtsalt meeldivast ajaviitest huvitatud kaasmaalasi.

 

Leigarid esinevad vabaõhumuuseumis Rocca al Mares alates 25. maist kuni 1. septembrini 2013 igal laupäeval ja pühapäeval kell 11. Esinemiskoht on Sassi-Jaani talu õu muuseumi peavärava lähedal. Kontsert on tasuta, vaatama pääseb muuseumi sissepääsupiletiga.

 

Kuidas üks Leigarite tantsu- ja lauluhommik välja näeb, saab näha siin:http://www.youtube.com/watch?v=1NWsOMtoyXk

 

Lisainfo: 

 

5645 9354

Sille Kapper

kunstilise juhi assistent

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Rahvatantsuhommik EVMis

Vabaõhumuuseumis algavad Leigarite rahvatantsuhommikud Alates laupäevast, 25. maist esitab rahvakunstiselts Leigarid igal laupäeval ja pühapäeval vabaõhumuuseumis Rocca al Mares ehedat eesti rahvatantsu ja -laulu.
Surprising detail about the best web hosting companies was imminent after reading testimonials. We found out that company capable of web companies hosting top is worth of mentioning and therefore we publish link here. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see companies web hosting services note Best West Midland Company in the UK because I understand now what is web hosting service much better and absolute quality mostly for long time use. I used hosting web service for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |