Vahva vastlaõhtu Pärimusmuusika Aidas

Rahvakalendri tähtpäevadest on vastlapäevale jagunud elujõudu rohkem kui paljudele teistele. Seda päeva tavatseb ühel või teisel moel tähistada suurem osa eestlastest, elagu nad siis linnas betoontornide rüpes või ääremaa külas väikeses talutares.

Algus: 19.00 Koht: Pärimusmuusika Aida suur saal Pilet: 3,5 € / 2 € / kuni 7-aastased lapsed tasuta   Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub tähistama vastlaõhtut  Viljandi Pärimusmuusika Aita, mille vahetus ümbruses leidub ohtralt liu laskmiseks sobivaid nõlvasid. Tulge üheskoos sõprade, töökaaslaste või perega - saage osa lustakast liulaskmisest Viljandi lossimägedes ning tehkem seejärel hubases aidas ninad soojaks!   Muhedat vastlajuttu ajavad ja meeleolukat muusikat pakuvad Lõuna-Eesti mägilased Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa. Terve õhtu vältel ootavad Anneli Lilienthal ja Majaliis Mändoja huvilisi käsitöönurka, et üheskoos head soovid paeltesse punuda ning vastlavurri sisse põrisema panna. Päevakohaseid rahvakombeid tutvustab Ene Lukka-Jegikjan.   Korralikule vastlaõhtule kohaselt on võimalik kohapealt osta hernesuppi, seajalgu ja vahukoorekukleid.   Loe lisa Eesti Pärimusmuusika Keskuse kodulehelt! Vastlaõhtu Pärimusmuusika Aidas Rahvakalendri tähtpäevadest on vastlapäevale jagunud elujõudu rohkem kui paljudele teistele. Seda päeva tavatseb ühel või teisel moel tähistada suurem osa eestlastest, elagu nad siis linnas betoontornide rüpes või ääremaa külas väikeses talutares. It's definitely not about low price of the best web hosting companies but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of best web hosting website reliability.
Vahva vastlaõhtu Pärimusmuusika Aidas
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Rahvakalendri tähtpäevadest on vastlapäevale jagunud elujõudu rohkem kui paljudele teistele. Seda päeva tavatseb ühel või teisel moel tähistada suurem osa eestlastest, elagu nad siis linnas betoontornide rüpes või ääremaa külas väikeses talutares.
Vahva vastlaõhtu Pärimusmuusika Aidas

Algus: 19.00
Koht: Pärimusmuusika Aida suur saal
Pilet: 3,5 € / 2 € / kuni 7-aastased lapsed tasuta

 

Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub tähistama vastlaõhtut  Viljandi Pärimusmuusika Aita, mille vahetus ümbruses leidub ohtralt liu laskmiseks sobivaid nõlvasid. Tulge üheskoos sõprade, töökaaslaste või perega - saage osa lustakast liulaskmisest Viljandi lossimägedes ning tehkem seejärel hubases aidas ninad soojaks!

 

Muhedat vastlajuttu ajavad ja meeleolukat muusikat pakuvad Lõuna-Eesti mägilased Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa. Terve õhtu vältel ootavad Anneli Lilienthal ja Majaliis Mändoja huvilisi käsitöönurka, et üheskoos head soovid paeltesse punuda ning vastlavurri sisse põrisema panna. Päevakohaseid rahvakombeid tutvustab Ene Lukka-Jegikjan.

 

Korralikule vastlaõhtule kohaselt on võimalik kohapealt osta hernesuppi, seajalgu ja vahukoorekukleid.

 

Loe lisa Eesti Pärimusmuusika Keskuse kodulehelt!

Vastlaõhtu Pärimusmuusika Aidas

Vahva vastlaõhtu Pärimusmuusika Aidas Rahvakalendri tähtpäevadest on vastlapäevale jagunud elujõudu rohkem kui paljudele teistele. Seda päeva tavatseb ühel või teisel moel tähistada suurem osa eestlastest, elagu nad siis linnas betoontornide rüpes või ääremaa külas väikeses talutares.
It's definitely not about low price of the best web hosting companies but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of best web hosting website reliability. This is the fact, that there are exellent which web hosting UK companies available, but they are hard to find at first place. The link is generally describing companies hosting provider web, for all click for web hosting companies I read it all and understood hosting web service fully. Their new perspective it is exactly what makes web service hosting very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |