Valmis DVD "Kust see laps need laulud saanud"

Kalev Järvela tantsuloomingu ainetel tema 50. sünnipäevaks ja juubilari enda eest rangelt salajas sündinud film „Kust see laps need laulud saanud” on nüüd saadaval ka DVD-na.

See on film sellest, kuidas üks mees tantse teeb. Ja elust, mis neis tantsudes peegeldub. Film valmis Rahvakunstiseltsi Leigarid liikmete ühistööna ja selles teeb kaasa ligi 100 Leigarite tantsijat, lauljat ja muusikut. Võtted toimusid 2010. aasta suvel peamiselt Tallinna tänavatel, hoovides ja majades. Filmis on kasutatud ka arhiivikaadreid Kalev Järvela loomingu paremikust.   DVD-lt leiate lisaks 35 minuti pikkusele kunstilisele filmile 12 Kalev Järvela tantsu täies ilus ja pikkuses, dokumentaalsalvestistena aastatest 1999-2009.   Filmi ja DVD valmimist toetas Eesti Kultuurkapital. Esilinastus toimus Tallinnas 24. novembril 2010.   DVD hind on 100 kr. Posti teel kättetoimetamise korral lisandub postikulu Eesti piires 40 kr. Muud kättetoimetamisvariandid kokkuleppel.   Tellimiseks saatke e-kiri maksja andmetega (ja kuidas soovite DVD-d kätte saada) aadressile es1 = 'mailto:info@ '; es2 = '8;eigarid.ee'; ts1 = 'info@leig&'; ts2 = '#97;rid.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');info[No SpaM]@leigarid.ee , väljastame arve, mille tasumise järel saate plaadi kätte. Kalev Järvela tantsuloomingu ainetel tema 50. sünnipäevaks ja juubilari enda eest rangelt salajas sündinud film „Kust see laps need laulud saanud” on nüüd saadaval ka DVD-na. Enormous importance of best hosting web companies becomes evident when comparing technical data.
Valmis DVD "Kust see laps need laulud saanud"
Sille Kapper
Kalev Järvela tantsuloomingu ainetel tema 50. sünnipäevaks ja juubilari enda eest rangelt salajas sündinud film „Kust see laps need laulud saanud” on nüüd saadaval ka DVD-na.

See on film sellest, kuidas üks mees tantse teeb. Ja elust, mis neis tantsudes peegeldub. Film valmis Rahvakunstiseltsi Leigarid liikmete ühistööna ja selles teeb kaasa ligi 100 Leigarite tantsijat, lauljat ja muusikut. Võtted toimusid 2010. aasta suvel peamiselt Tallinna tänavatel, hoovides ja majades. Filmis on kasutatud ka arhiivikaadreid Kalev Järvela loomingu paremikust.
 
DVD-lt leiate lisaks 35 minuti pikkusele kunstilisele filmile 12 Kalev Järvela tantsu täies ilus ja pikkuses, dokumentaalsalvestistena aastatest 1999-2009.
 
Filmi ja DVD valmimist toetas Eesti Kultuurkapital.
Esilinastus toimus Tallinnas 24. novembril 2010.
 
DVD hind on 100 kr. Posti teel kättetoimetamise korral lisandub postikulu Eesti piires 40 kr. Muud kättetoimetamisvariandid kokkuleppel.
 
Tellimiseks saatke e-kiri maksja andmetega (ja kuidas soovite DVD-d kätte saada) aadressile , väljastame arve, mille tasumise järel saate plaadi kätte.

Valmis DVD "Kust see laps need laulud saanud" Kalev Järvela tantsuloomingu ainetel tema 50. sünnipäevaks ja juubilari enda eest rangelt salajas sündinud film „Kust see laps need laulud saanud” on nüüd saadaval ka DVD-na.
Enormous importance of best hosting web companies becomes evident when comparing technical data. It may be not leisure reading, but what is the best web hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about top web hosting companies, link good UK web hosting companies it's recognized brand with satisfying companies web hosting provider always rigorously seeking right top service after long story. I read about what is web hosting service and now I know about it much more. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |