Vanamõisa jaanipüha

Vanamõisa jaanipüha

24. juuni 2016

Vanamõisa jaanipüha

Vanamõisa Vabaõhukeskuses

Algus kell 16.00, pärimuspeo lõpp kell 21.00


Pärimuspidu Baltica 2016 kutsub kokku Põhja-Eesti pärimusehuvilised Vanamõisa Vabaõhukeskusesse, Saue valda jaanipühal, 24. juunil.
Baltica pererahvas ootab külla folkloorikollektiive, ansambleid, lauluseltse ja pillimehi, et üheskoos laul lahti lüüa ja jaanitule ümber tantsida.
Külalisi on ka kaugemalt – folkloorirühmad Lätist, Leedust, Poolast, Venemaalt, Valgevenest, Soomest, Ukrainast, Šveitsist ja Gruusiast.

Pärimuspeo tegevused:

  •     Ühislaulmisel saavad kõik koos jaaniaja laule laulda
  •     Tantsuplatsil veavad folkloorirühmad eest eri kandi tantse
  •     Lauluplatsilt kostab pärimusmuusika ja regilaulud
  •     Mänguplatsil toimuvad ringmängud ja tegevused lastele
  •     Lõkkeplatsil süüdatakse jaanituli ja pühitsetakse tule maagilisust
  •     Kõik külalised on palutud ühise pika söögilaua äärde


Oodatud on igas vanuses pärimuskultuuri huvilised.

Sissepääs peole on kõigile huvilistele tasuta, kuid ühisele peolauale on oodatud pärimuslikule jaaniajale sobilik toit, eriti kodune küpsetis.

Võtkem piknikukorv ühes ja pühitseme sõbralikult jaanipüha!


Külla külalistega jaanipühal Vanamõisa!

Vanamõisa Vabaõhukeskuse koduleht: http://vabaõhukeskus.ee/

Vanamõisa leiab kaardilt SIIT!

Vanamõisa jaanipüha
Vanamõisa jaanipüha
When looking for excellent service and expert advice the best website hosting offers outstanding possibilities. Probably because they tell complex ideas of companies web hosting services in really simple terms, it is definitely worth of reading. Purified knowledge, which offers deep understanding of what is a web hosting service insight top UK companies web hosting I read it two times and understood web service hosting much better. Now I have also broader info about clear understanding I do not mind having more info about web hosting service but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |